urządzenie kosmetyczne

“¦lub od pierwszego wejrzenia”. Oliwia zaprezentowa³a siê w domowym wydaniu


Oliwia zyskała popularność dzięki udziałowi w czwartej edycji programu “Ślub od pierwszego wejrzenia”. Obecnie aktywnie prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych i dzieli się z fanami wiadomościami z życia codziennego. Teraz zdecydowała się zaprezentować internautom w całkowicie domowym wydaniu. 

Meghan Markle, dom w TorontoMeghan kochała swój dom w Toronto. Tak mieszkała zanim wyszła za Harry’ego

Zobacz wideo
“Ślub od pierwszego wejrzenia”. Oliwia opowiada o tęsknocie za rodziną

“Ślub od pierwszego wejrzenia”: Oliwia bez makijażu

Jak mogliśmy zauważyć w programie “Ślub od pierwszego wejrzenia”, Oliwia od zawsze lubiła mocne makijaże i co więcej, zna się na ich robieniu. To jej pasja. Jednak jak każdy, ma dni kiedy stroni od kosmetyków i dodatków. To właśnie takie zdjęcie pojawiło się ostatnio na InstaStory.

Oliwia CiesiółkaOliwia Ciesiółka Oliwia Ciesiółka – Instagram

Oprócz braku makija¿u na twarzy Oliwia zwraca uwagę także domowym strojem. Zaprezentowała się w oversize’owym t-shircie i rajstopach. Jak wam się podoba Oliwia w takim wydaniu?

Zielińska, KulczykZielińska i Kulczyk pod studiem “DDTVN”. Jedna w piżamie, druga na cebulkę. Modnie?

Oliwia w programie “Ślub od pierwszego wejrzenia”

Oliwia w programie “Ślub od pierwszego wejrzenia” poznała Łukasza. Para jako jedna z dwóch zakończyła eksperyment społeczny sukcesem i pozostała małżeństwem. Doczekała się także dziecka – synka Franka. Oliwia, mimo że pochodzi znad morza, zdecydowała się zamieszkać razem z ukochanym na Śląsku. Niestety, ostatecznie Oliwia i Łukasz postanowili się rozwieść. O wszystkim poinformowali za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

Rozstajemy się w zgodzie, bo kwestią nadrzędną jest dla nas dobro naszego syna, którego oboje kochamy miłością tak wielką, że nie da się tego opisać. Dlatego będziemy współdziałać w kwestii jego wychowania i zapewnienia mu najlepszych warunków życia – napisała Oliwia.

Obecnie oboje układają sobie życie na nowo, a Franciszek pozostał z mamą. Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles