urządzenie kosmetyczne

Gojdź komentuje zmianę wyglądu Agnieszki Dygant!


Na temat Agnieszki Dygant ostatnio było głośno w mediach, a to wszystko za sprawą jej „nowego” wyglądu. Aktorka zapewne w sieci mogła przeczytać niejeden nieprzychylny komentarz na temat swojej urody, a teraz o komentarz w tej sprawie pokusił się chirurg gwiazd, Krzysztof Gojdź. Do kogo porównał gwiazdę i co myśli na temat jej wyglądu? Zobaczcie!

Krytyka Agnieszki Dygant

Na początku lutego Agnieszka Dygant pojawiła się gościnnie w śniadaniowym programie stacji TVN i od tamtej pory nie milkną echa na jej temat. Choć na wizji opowiadała o 4.części filmu „Listy do M”, to większą uwagę przykuł jej odmieniony wygląd. Choć Dygant od zawsze podkreślała, że nie korzystała z pomocy chirurga plastycznego i nie ingerowała w swoją urodę. Widzom pierwsze co rzuciło się w oczy, to inny kształt ust aktorki, która niejednokrotnie również odnosiła się do tego i jak zaznaczała, jest to efekt noszenia aparatu ortodontycznego.

Teraz metamorfozę gwiazdy postanowił skomentować Krzysztof Gojdź, który jest chyba najbardziej znanym w naszym kraju chirurgiem plastycznym. Z jego usług korzystało mnóstwo sławnych osób i można śmiało powiedzieć, że doskonale się ona zna na swoim fachu. Co myśli na temat wyglądu Agnieszki Dygant?

Metamorfozę Agnieszki Dygant skomentował chirurg gwiazd

Lekarz w rozmowie z „Faktem” jasno zaznaczył, że w pewnym wieku zmienia się elastyczność skóry i wiele kobiet decyduje się na jej poprawę. Stanął w obronie aktorki i jak podkreślił, wcale nie jest tak źle, jak to widzą internauci:

„Uważam, że to nic złego trochę poprawić wolumetrię twarzy. Faktycznie jej twarz trochę się zmieniła, ale według mnie naprawdę mogło być gorzej”

Dodajmy, ze z usług chirurga korzysta mnóstwo gwiazd i to nie tylko tych z naszego kraju. Gojdź ma swoją prywatną klinikę również za oceanem. W rozmowie z „Faktem” pokusił się nawet o porównanie Agnieszki Dygant do bardzo znanej aktorki. Według niego obie panie mają łudząco do siebie podobny uśmiech!

Krzysztof Gojdź porównał aktorkę do światowej gwiazdy

Według Krzysztofa, Aga bardzo mu przypomina Julie Roberts! Jak zaznaczył, obie gwiazdy mają uśmiech, który odsłania niemal całe ich uzębienie:

„Wiele naszych rodzimych celebrytek o wiele gorzej ingeruje w swój wygląd. A według mnie Agnieszka wcale nie wygląda źle, przecież to nasza polska Julia Roberts, która ma uśmiech od jedynek do ósemek! Najszerszy uśmiech w polskim show-biznesie!”

Długie włosy Agnieszki Dygant
Agnieszka Dygant w długich włosach

Zgodzicie się z chirurgiem gwiazd? Agnieszka Dygant faktycznie podobna jest do Julii Roberts?

Źródło: Instagram

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles