urządzenie kosmetyczne

Martyna Wojciechowska pokazała salon. Jak jest urządzony?


Martyna Wojciechowska pokazała, jak spędza czas z córką. Marysia zrobiła jej czarujący makijaż. My korzystamy z okazji i zaglądamy jej do salonu. Ależ przytulnie! I ten wielki kominek. Zobaczcie.

Martyna Wojciechowska do niedawna regularnie podróżowała. Pojawiała się w różnych zakątkach świata, gdzie poznawała historie ludzi, które potem prezentowała w programie. Koronawirus nieco pokrzyżował jej plany. Więcej czasu spędziła ostatnio w kraju, a więc więcej przebywała w domu.

Wraz z Przemkiem Kossakowskim zabrali się za drobne remonty w mieszkaniu, czym pochwaliła się jakiś czas temu na Instagramie. Uwagę przyciągnęła lodówka, oklejona od góry do dołu magnesami. Udzielała także wywiadów z domowego biura, dzięki czemu mogliśmy zajrzeć do biblioteki gwiazdy.

W sobotę pochwaliła się makijażem, jaki wykonała jej córka, a my skorzystaliśmy z okazji i zajrzeliśmy do salonu dziennikarki.

Jak wygląda salon Martyny Wojciechowskiej?

Martyna stara się rozmawiać o wszystkim z Marysią i spędzać razem z nią każdą wolną chwilę. Jest też bardzo dumna ze swojej córki. Nastolatka jest bardzo zdolna. Od zawsze interesowała się sportem. Podobno chętnie biega, jeździ na rolkach, ćwiczy również latanie w tunelu aerodynamicznym. Wydawałby się, że podobnie jak mama, planuje związać przyszłość z podróżami i przygodami na wszystkich krańcach świata. Jednak w jednym z wywiadów Wojciechowska przyznała, że Marysia średnio jest zainteresowana jej pracą.

Nastolatka dużo bardziej interesuje się sztuką. Dziewczynka prowadzi na Instagramie profil, na którym publikuje wykonane przez siebie rysunki i inne prace plastyczne. Tworzy ołówkowe szkice, a w jej pracach przeważają portrety oraz ilustracje anatomiczne.

Wyraz swoim talentom daje też, robiąc makijaże swojej znanej mamie. W sobotę Martyna pochwaliła się kolejnym. Przyznała, że w takim wydaniu czuje się inaczej, ale bardzo jej to dopowiada.

MAKIJAŻ BY MARYSIA!
Moja 13-letnia córka postanowiła mnie dziś umalować i wystylizować! Jak oceniacie efekt?
Bo ja czuję się… inaczej.
I bardzo mi to odpowiada!
Każdy dzień jest dobry żeby coś zrobić INACZEJ niż zwykle!
M. – napisała.

My skorzystaliśmy z okazji i zajrzeliśmy do salonu. Martyna i jej najbliżsi mogą się cieszyć przestronnym, ale jednocześnie przytulnym wnętrzem. Wojciechowska ma do dyspozycji także ogromny kominek. Można tylko sobie wyobrazić, jak cudnie jest spędzać czas przy trzaskającym ogniu w zimowe wieczory. Jest pięknie.

Więcej zdjęć z domu dziennikarki w naszej galerii.

Elwira Szczepańska

Z wykształcenia polonistka, z zawodu redaktorka. Miłośniczka crossfitu i zdrowego stylu życia. Wielbicielka francuskiego kina, włoskiej kuchni i filmów Stanisława Barei.

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles