urządzenie kosmetyczne

Wirtualna Polska – Wszystko co ważne


Monika “Słowikowa” Banasiak, kiedyś pilna studentka uczelni medycznej, następnie żona bossa mafii pruszkowskiej. Wydarzeniami ze swojego życia mogłaby oddzielić co najmniej kilka osób. Mimo trudnych momentów nigdy się nie poddała. Co dzisiaj słychać u byłej żony gangstera?

Monika Banasiak popularność zdobyła jako “Słowikowa”, czyli żona jednego z domniemanych przywódców gangu pruszkowskiego. Jednak od wielu lat stara się żyć na własny rachunek. Przez pewien czas przebywałą w areszcie, później była bezdomna, ale odbiła się od dna i skierowała życie na zupełnie inne tory.

W ostatnich latach sprzątała mieszkania, udzielała wywiadów, napisała kilka książek, które przyniosły jej sławę i pieniądze. Dzięki nim mogła zacząć wszystko od nowa. Założyła własny biznes, znalazła miłość w ramionach o 19 lat młodszego partnera, a w połowie 2020 r. spróbowała swoich sił na rynku muzycznym.

Zobacz także: Ogłosili, że książę Filip nie żyje. Teraz przepraszają

“Kobieta mafii”

Monika Banasiak była jedną z tzw. “kobiet mafii”, jak nazywano partnerki życiowe gangsterów. Nie zrealizowała marzenia o ukończeniu studiów medycznych i uciekła sprzed ołtarza. Trochę w przypadkowy sposób znalazła się w centrum wielkich pieniędzy i nielegalnych interesów. Przypadkowo poznała Andrzeja Z.Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles