urządzenie kosmetyczne

Dzień Kobiet w czasach pandemii – Jak atrakcyjnie spędzić święto kobiet? Plany Karoliny Pisarek


Dzień Kobiet według Karoliny Pisarek

W tym roku międzynarodowy Dzień Kobiet świętujemy już po raz 111. Co zrobić, aby – mimo pandemii i wielu obostrzeń – był dla nas wyjątkowy i szczęśliwy? Pomysłów jest wiele. Kilkoma podzieliła się z nami Karolina Pisarek. Modelka zdradziła, że 8 marca z pewnością zrobi sobie domowe spa, a także zadzwoni do mamy, by trochę poplotkować. Dzień Kobiet nie mógłby istnieć także bez kwiatów, dlatego Karolina postanowiła, że obdarzy każdą z bliskich jej pań wiosennym bukietem.

Gwiazda zwróciła uwagę na jeszcze jedną ważną kwestię. Jak przyznała, kobiety swoją wyjątkowość powinny celebrować każdego dnia, nie tylko raz w roku.

– Myślę, że to nie tylko jest ten dzień. Dzień Kobiet powinien być codziennie. Powinnyśmy zawsze o siebie dbać, zawsze sobie sprawiać przyjemności. W tym szczególnie ważnym dla nas wszystkich dniu życzę każdej z nas kwiatów – przyznała uczestniczka Top Model.

Prezenty na Dzień Kobiet last minute. Co dać ukochanej, by była zadowolona?
Nie czekaj na 8 marca i zrób sobie Dzień Kobiet w weekend. Te historie pokazują kobiecą różnorodność

Udany Dzień Kobiet? Mamy na to sposoby!

Drogie Panie, nawet w czasie pandemii znajdziemy sposób na to, aby nasz dzień był wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. W święto kobiet zadbajcie przede wszystkim o siebie. 8 marca spróbujcie odciąć się od wszelkich trosk i postawcie na relaks. My przedstawiamy nasze własne pomysły na spędzenie Dnia Kobiet.

  • Spotkanie z przyjaciółkami

Dzień Kobiet w damskim towarzystwie? Czemu nie! Chwytaj za telefon i umów się z najbliższymi koleżankami na wspólne świętowanie w domowym zaciszu. To nie tylko świetna okazja, aby spotkać się w większym gronie i trochę poplotkować, ale także kobieco się ubrać. W tym dniu zamieniamy dresy na wystrzałową kreację. Dzięki temu każda z was poczuje się bardziej pewna siebie. Do tego dobra playlista oraz smaczne przekąski i możemy zaczynać.

Życie w biegu, praca, dom, zakupy i sprzątanie. To uczucie zna chyba większość z nas. W Dzień Kobiet zadbajmy o wewnętrzny spokój, zwolnijmy nieco tempo i pozwólmy sobie na odrobinę relaksu. Aromatyczne świeczki, olejki eteryczne, lampka wina i książka w dłoni. Po takim odpoczynku z pewnością zregenerujecie swoje siły, dzięki czemu będziecie nie tylko wypoczęte, ale również szczęśliwe.

Kobiety powinny się rozpieszczać nie tylko w Dzień Kobiet. Data ta jest jednak świetnym pretekstem, aby wdrożyć do życia nowy rytuał, czyli regularną wizytę w salonie kosmetycznym. Jeśli nie macie czasu na kilkudniowe wyjazd do spa, warto skorzystać z możliwości, które znajdują się na miejscu. Na pewno znajdziecie w swoim mieście gabinet, w którym wykwalifikowane osoby wykonają masaż twarzy czy zabiegi, dzięki którym poczujecie się jeszcze piękniejsze.

Nadchodzi wiosna, a w sklepach już pojawiły się nowe kolekcje. Co powiecie na zakupowe szaleństwo, kolorowe sukienki lub nowe perfumy? Z doradztwem przyjaciółki, mamy bądź siostry wybory z pewnością będą łatwiejsze, a wizyta w sklepie zamieni się w świetną zabawę. Po godzinach spędzonych między wieszakami i gablotami nie zapomnijcie zamówić z restauracji waszego ulubionego dania. Przecież zakupy to najlepszy trening cardio.

Czym dla Karoliny Pisarek jest kobieca siła? Zobacz wideo:

Zobacz także: 

Anna Kalczyńska-Maciejowska jest dumna z córek: “Dzień Kobiet mam już dziś” 

Dzień Kobiet – niezwykłe święto z ponad stuletnią tradycją. Jego historia wiąże się z walką o emancypację

Dzień Kobiet. Jak spędzą ten dzień i o czym marzą panie z Dzień Dobry TVN?

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles