urządzenie kosmetyczne

Jennifer Lopez pokaza³a siê bez makija¿u. Wideo, które opublikowa³a, podzieli³o fanów


Zobacz wideo
Jennifer Lopez zmyła makijaż na oczach fanów

Jennifer Lopez jest z całą pewnością jedną z najpopularniejszych kobiet show-biznesu, która może pochwalić się milionami fanów z różnych zakątków świata. Nie da się również ukryć, że JLo uważana jest także za jedną z najatrakcyjniejszych gwiazd, która mimo upływu lat, nieustannie zachwyca nie tylko swoim talentem, lecz także niesamowitą formą fizyczną oraz urod±. Patrząc na występy sceniczne Jennifer Lopez, czy zdjęcia oraz filmiki, które publikuje na swoim Instagramie, można śmiało stwierdzić, że czas się dla niej zatrzymał. Wiele kobiet nieustannie zastanawia się, jak ona to robi, że mając 51 lat, wygląda, jakby miała przynajmniej 20 lat mniej. 

Doda pokazała zdjęcia bez makijażu. 'Nie maluję się na co dzień'. Zdradziła powód (zdjęcie ilustracyjne)Doda pokazała zdjęcia bez makijażu. “Nie maluję się na co dzień”. Zdradziła powód

Jennifer Lopez pokazała się bez makijażu. Wideo podzieliło fanów

Co jakiś czas, Jennifer Lopez pokazuje się na Instagramie bez makijażu, by udowodnić swoim fanom, że jej świetny wygląd to nie tylko zasługa odpowiedniego, scenicznego makija¿u. Ostatnio, piosenkarka podzieliła się krótkim wideo, które nagrała w łazience tuż po wykonaniu porannej pielêgnacji. Pokazała się na nim kompletnie bez makija¿u i znów wprawiła internautów w osłupienie. Nie da się ukryć, że Jennifer Lopez może pochwalić się naprawdę idealną cerą i jak sama przyznała, nigdy nie stosowała botoksu ani innych zastrzyków, nie poddała się też żadnym operacjom. 

Znana modelka pokazała fałdki na brzuchu. Tak naprawdę wygląda jej ciało. Kobiety dziękują za wideo (zdjęcie ilustracyjne)Znana modelka pokazała fałdki na brzuchu. Tak naprawdę wygląda jej ciało. Kobiety dziękują za wideo

Opublikowany filmik obejrzało prawie 4 miliony użytkowników, a pod postem pojawiły się tysiące komentarzy. Niestety nie wszyscy byli zachwyceni. Niektórzy internauci zarzucili JLo, że pokazała się bez makijażu, ale z filtrem, by ukryć niedoskonałości.  

Zjawiskowa cera

Ten blask

Wyglądasz jakoś inaczej

Za dużo filtra

Zawsze piękna

Królowa

– czytamy.Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles