urządzenie kosmetyczne

Chirurg jednocześnie operował i rozmawiał na Zoomie – o2


Do przesłuchania chirurga plastycznego planowo miało dojść za pośrednictwem platformy Zoom. Dr Scott Green zalogował się, jednak –&nbspku konsternacji pozostałych uczestników rozmowy –&nbspmiał na sobie maseczkę chirurgiczną i&nbspfartuch. W&nbsptle widoczna była sala operacyjna.

Przesłuchanie w sądzie. Chirurg plastyczny zalogował się w trakcie operacji

Sędzia nie krył zaskoczenia i&nbspniezadowolenia z&nbsppowodu zachowania doktora. Sam lekarz wydawał się niewzruszony i&nbspdwukrotnie stanowczo zapewnił zgromadzonych, że jest w&nbspstanie swobodnie odpowiadać na pytania.

bDKxtazX

Jestem, proszę pana. Jestem na sali operacyjnej. Jestem dostępny do udziału w&nbsprozprawie. Śmiało –&nbspzapewnił spokojnie dr Scott Green (BuzzFeed News).

Zobacz także: Zobacz też: Kiedy wizyta z dzieckiem u chirurga plastycznego jest konieczna?

bDKxtaAd

Mimo zapewnień Gary Link, sędzia Sądu Najwyższego Sacramento, uznał zachowanie doktora za niedopuszczalne. Ostro skrytykował go za to, że nie zapewnia pacjentowi odpowiedniego poziomu opieki. Sam Green argumentował, że na sali jest obecny inny lekarz, który może zająć się podopiecznym.

O ile się nie mylę, widzę, że oskarżony znajduje się na środku sali operacyjnej i&nbspjest aktywnie zaangażowany w&nbspświadczenie pacjentowi usługi –&nbspstwierdził Gary Link (BuzzFeed News).

Ostatecznie sąd podjął decyzję o przełożenie przesłuchania. Na temat nietypowej sytuacji zabrał miejsce również rzecznik Komisji Lekarskiej Kalifornii. Zapewnił, że zachowanie chirurga plastycznego nie pozostanie bez konsekwencji.

bDKxtaAe

Zarząd jest świadomy tego incydentu i&nbspbędzie się nim zajmował, podobnie jak w&nbspprzypadku wszystkich otrzymywanych skarg –&nbsppodkreślił rzecznik Komisji Lekarskiej Kalifornii (BuzzFeed News).

bDKxtaAy

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles