urządzenie kosmetyczne

D³ugie i gêste rzêsy w kilka chwil? Pomo¿e kosmetyk, którego u¿ywasz do makija¿u twarzy


Długie i gęste rzęsy są marzeniem wielu kobiet. Niestety, natura w dużej liczbie przypadków nie była zbyt hojna. Ale nic straconego! Jest banalnie prosty i tani sposób na długie oraz gęste rzęsy. I zajmuje dosłownie kilka chwil! Chodzi o puder do twarzy. Tak, tak, dobrze czytasz. Kosmetyk, którego codziennie używasz do makija¿u. Dzięki niemu możesz się cieszyć dłuższymi, bardziej gęstymi rzêsami, które dodatkowo zyskają również większą objętość. 

Długie, gęste rzęsy o większej objętości – prosta instrukcja krok po kroku. Wystarczy użyć pudru do twarzy

Aby mieć dłuższe i bardziej gęste rzęsy nie trzeba od razu przyklejać sztucznych. Można sobie pomóc w bardziej prosty, mniej inwazyjny i tańszy sposób, który dodatkowo sprawi, że zyskają większą objętość. Wystarczy, że użyjesz pudru do twarzy – sypkiego lub tego w kamieniu. 

Długie i gęste rzęsy – banalnie prosty sposób krok po kroku:

  • potrzebne ci będą dwa kosmetyki: tusz do rzęs oraz puder do twarzy (sypki lub w kamieniu),
  • na samym początku pomaluj rzęsy tuszem – jedną, cienką warstwą,
  • następnie obsyp je pudrem (drobinki kosmetyku przykleją się do rzęs, dając efekty ich optycznego wydłużenia oraz zagęszczenia),
  • na koniec ponownie pomaluj rzęsy.

Długie i gęste rzęsy – banalnie proste sposoby

Aby jeszcze zwiększyć efekt długich i bardziej gęstych rzęs możesz dodatkowo narysować na ich linii ciemną kreskę. Możesz do tego użyć czarnego cienia do powiek i cienkiego pędzelka lub miękkiej kredki. 

Jeśli narzekasz na jasne i krótkie rzęsy, możesz sobie pomóc stosując olejek rycynowy. Pamiętaj przy tym o regularności i cierpliwości – pierwsze efekty powinny pojawić się mniej więcej po kilku tygodniach. Olejek rycynowy sprawi, że twoje rzęsy staną się mocniejsze, bardziej gęste i szybciej będą rosły. Produkt aplikuj codziennie na noc, używając do tego czystej szczoteczki do tuszu. Uważaj jednak, aby nie nakładać zbyt dużej ilości olejku rycynowego, ponieważ może on łatwo podrażnić oczy, powodując ich łzawienie i przekrwienie.Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles