urządzenie kosmetyczne

Jak Marzena Rogalska wygląda bez makijażu i w rozczochranych włosach?


Marzena Rogalska kilka tygodni temu podjęła bardzo trudną decyzję o odejściu po 12 latach z TVP. Fani nie kryli, że będzie im jej brakować, ale bardzo mocno ją wspierają i dopingują bo wiedzą, że była to mądra decyzja i że prezenterka zdecydowała najlepiej dla siebie. Teraz Marzena Rogalska ma więcej czasu na spokojne poranki, bo nie musi wstawać bladym świtem by zdążyć na nagranie. Korzysta więc i przy okazji publikuje sporo zdjęć na swoim Instagramie. Na ostatnim możemy zobaczyć jak gwiazda wygląda bez makijażu i perfekcyjnej fryzury. Udowadnia, że jest taka sama, jak my!

Marzena Rogalska w łóżku bez makijażu

„Te poranki… kiedy budzisz się dużo wcześniej niż planowałaś… kiedy sięgasz po telefon… i kiedy odczytujesz wiadomość na instagramie: Pani Marzenko, jest pani wspaniała i cholernie piękna, może czas na wycieczkę do Elbląga????”, napisała pod postem. Pod zdjęciem bez makijażu i w rozczochranych włosach dodała zdanie do fanów:

Kto lepiej wygląda zaraz po przebudzeniu niechaj pierwszy rzuci kamieniem!


Po zdjęciu widać, że Marzena Rogalska jest szczęśliwa i spokojna. Uśmiechnięta, zrelaksowana, pełna optymizmu. Jak widać czas z dala od pracy bardzo jej służy!

Fani są zachwyceni jej dystansem do siebie i tym, że pokazuje im prawdziwą siebie, a nie tylko tą „zrobioną’ na potrzeby telewizji. Chętnie też opisują, jak sami wyglądają o poranku:

Pani Marzenko a ten post mi zrobił pozytywny dzień 😍😁 ja po przebudzeniu to wyglądam jak by mnie piorun strzelił  może kiedyś się odważę na takie zdjęcie 🙈😁 

Pani Marzenko ,cieszę się…że nie ja jedna tak wyglądam po przebudzeniu 😂miłego dnia dla fantastycznej babeczki 😘

Marzenko na tym zdjęciu widać jak promieniejesz od środka 😍 i to jest piękne. Żaden makijaż tego nie jest w stanie zrobić. Dobrego dnia ❤️

Pojawiły się też komplementy odnośnie okularów, w którym gwiazda pozuje do zdjęcia. Okazuje się, że to model znanego domu mody Chloe! I faktycznie są bardzo twarzowe, a przy tym oryginalne.

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles