urządzenie kosmetyczne

Jennifer Lopez w³a¶nie tak wygl±da rano. Gwiazda pokaza³a twarz bez makija¿u


Jennifer Lopez jest w trakcie promowania swojej pierwszej linii kosmetyków do pielęgnacji skóry. “JLo Beauty” oparta jest na wiedzy i doświadczeniu artystki na przestrzeni lat pracy w show-biznesie, jak i w podtrzymywaniu rodzinnych tradycji. Do tych ostatnich zalicza się “sekret” rodziny Lopez do utrzymania pięknej i zdrowej skóry, którym ma być… oliwa z oliwek. To właśnie ten składnik ma działać cuda i być zawarty w kosmetykach firmowanych przez gwiazdę. 

Ludmiła Jakubczak, Irena SantorJakubczak zginęła w wieku 22 lat. Wypadek nazywano “zbrodnią doskonałą”

Zobacz wideo
Jennifer Lopez zmywa makijaż

Jennifer Lopez pokazała twarz bez makijażu

Lopez promując linię kosmetyków bardzo chętnie pokazuje się swoim obserwatorom bez makija¿u. Trzeba przyznać – gwiazda wygląda zniewalająco. Naturalnie błyszcząca, świeża i nieskazitelna skóra Lopez budzi zachwyt nie tylko wśród sympatyków artystki, którzy nie stronią od komplementów na jej mediach społecznościowych, ale również u nielicznych sceptyków.

Niektórzy zastanawiają się czy gwiazda wspiera się jakimikolwiek zabiegami z zakresu chirurgii plastycznej. Lopez twardo stoi przy swoim i za każdym razem podkreśla, że nie robiła nigdy ani botoksu, ani żadnych zastrzyków, ani operacji plastycznych.

Oprócz firmowania własnych kosmetyków, Jennifer Lopez zawodowo skupia się obecnie na swojej karierze aktorskiej. W przyszłym roku premierę ma mieć film z udziałem jej, Malumy i Owena Wilsona – “Marry Me”. Rozpoczęła również zdjęcia do komedii romantycznej “Shotgun Wedding”, w której towarzyszyć jej będzie Josh Duhamel. W planach są także dwa thrillery z jej udziałem w produkcji Netflixa. 

Joe Jonas, Sophie Turner, Jason StathamCzy siedem centymetrów to dużo? Zależy. Te gwiazdy są wyższe od swoich mężczyzn

Jak twierdzi Lopez, jej dobry wygląd ma być rezultatem zdrowego trybu życia, suplementacji i odpowiednich kosmetyków (w tym oliwy z oliwek). Wierzycie jej?Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles