urządzenie kosmetyczne

Salma Hayek kusi w ognistej kreacji od Alexandra McQueena na Złotych Globach! Co za talia!


Gala Złotych Globów 2021 przeszła do historii. 78. ceremonia rozdania prestiżowych nagród wyglądała jednak inaczej niż dotychczas i większość gwiazd wzięło w niej udział wirtualnie. Mimo to, niektóre z nich zadały szyku na czerwonym dywanie i zachwyciły kreacjami, które w ostatnim czasie mamy okazję oglądać wyjątkowo rzadko. Jedną z gwiazd, które szczególnie zachwyciły na gali była 54-letnia Salma Hayek. Aktorka Zdecydowała się na czerwoną suknię na jedno ramię. Ten model idealnie podkreślił kobiecą figurę gwiazdy i uwydatnił talię. 

Salma Hayek kusi w ognistej kreacji od Alexandra McQueena na Złotych Globach 2021!

Salma Hayek była jedną z nielicznych gwiazd, które pojawiły się osobiście na 78. gali rozdania Złotych Globów. Aktorka, która mimo upływających lat nadal zachwyca doskonałą figurą, nad którą cały czas pracuje oraz naturalnym wyglądem. Od lat udaje jej się unikać ingerencji chirurga plastycznego, co w Hollywood jest dosyć zaskakujące, ale w szczególny sposób doceniane przez fanów aktorki. 

Na gali Salma Hayek zadała szyku w  czerwonej sukni od Alexandera McQueena na jedno ramię za 11 tys. zł. Dzięki ozdobnemu wiązaniu w pasie doskonale została podkreślona jej talia, a diamentowa biżuteria od Harry’ego Winstona uzupełniła całość, podkreślając rangę wydarzenia!

Zobacz także: Parada wpadek na “Złotych globach 2021”!  Piżama Jodie Foster wcale nie była najgorsza…

Salma Hayek Złote Globy 2021 w czerwonej sukni
East News

 

Stylizację uzupełniła zjawiskowa biżuteria z diamentami od Harry’ego Winstona. Mimo że aktorka zdecydowała się na duże kolczyki, broszkę i kilka bransoletek całość nie sprawiała wrażenia przepychu, ale prezentowała się elegancko i z klasą. 

Salma hayek Złote Globy 2021
East News

Salma Hayek zachwycała nie tylko zjawiskową kreacją, ale również makijażem!


 

 

 

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles