urządzenie kosmetyczne

SPA w Krakowie – wybierz masaż, usługi kosmetyczki lub wieczór panieński! Sucha Beskidzka


SPA to miejsce, na odwiedzenie którego obecnie decyduje się coraz więcej osób. Nie należą do nich jednak tylko panie, ale również panowie. Samo SPA nie kojarzy się już jedynie z wypadami na weekend, chociaż to opcja cały czas popularna, ale coraz więcej osób, które odwiedzają SPA, decyduje się na wizyty w trakcie tygodnia, które trwają nie więcej, niż kilka godzin. Jest to idealny moment, by odpocząć od pracy czy po prostu zrelaksować się, zadbać o swój wygląd.

Które SPA w Krakowie warto wybrać, by nie być zawiedzionym z jakości świadczonych tam usług?

Co to jest SPA?

Pochodzenie i znaczenia słowa SPA nie są jasne, dominują jednak dwie teorie, które mogą nam je tłumaczyć.

Pierwsza z nich odnosi się do łacińskiego znaczenia słowa SPA, znaczy ono w dosłownym tłumaczeniu „zdrowie przez wodę”. Jak widać, sformułowanie to w doskonały sposób oddaje to, czym obecnie, jaki kiedyś było SPA. Ne możemy zapominać o jeszcze jednej teorii, która odnosi się do znaczenia tego słowa.

W tym przypadku przeniesiemy się do Belgii. To właśnie tutaj w wieku XIV odnaleziono źródła leczniczych wód, które wykorzystywane są w mieście Spa do dnia dzisiejszego a samo miejscowość jest obecnie jednym z najbardziej znanych uzdrowisk na terenie Belgii. Tutaj leczy się głównie za pomocą hydroterapii, co oznacza właśnie leczenie za pomocą wody. Na chwilę obecną ciężko stwierdzić, która teoria dotycząca powstania słowa SPA jest prawdziwa, jednak obydwie mogą wydawać się wysoce prawdopodobne.

Czy jest SPA w czasach obecnych?

Obecnie SPA to tak naprawdę nowoczesny salon odnowy biologicznej, możemy zdecydować się w nim najczęściej na zabiegi na twarz, masaże oraz inne usługi, które oferuje konkretne SPA. W takich miejscach często odbywają się również wydarzenia, takie jak wieczory panieńskie, które bardzo chętnie wybierane są przez koleżanki przyszłej panny młodej.

SPA jeszcze jakiś czas temu kojarzyło się głównie z kobietami i poszczególne usługi były dedykowane właśnie im, jednak sytuacja ta zmieniła się znaczna w ciągu ostatnich kilku lat. Panowie nie odwiedzają już SPA jedynie w towarzystwie kobiet, ale często robią to sami, doceniając usługi i ich jakość, dzięki czemu sami mogą się zrelaksować i zadbać o swój wygląd, który dla wielu Panów jest naprawdę ważny.

Jaki masaż wybrać w SPA?

Masaże to bardzo popularna usługa w SPA, jednak ich wybór niekoniecznie jest zadaniem łatwym, zwłaszcza dla osób, które nie korzystały z nich często do tej pory. W większości SPA będziemy mieli wybór ogromnej liczby masaży, do których zaliczają się masaże wyszczuplające, masaże lecznicze, masaże energetyczne, masaże rozgrzewające, masaże odżywcze oraz masaże wyciszające. Jak widać, wybór jest naprawdę szeroki ale to jedynie główne kategorie, które opisują poszczególne typy masaży, w każdej z nich ukryte są kolejne, konkretne typy masaży, przez co wybór konkretnego z nich staje się zadaniem jeszcze trudniejszy. Dodatkowo, chociaż masaże kojarzą się z plecami, czasem ze stopami, to możemy zdecydować się również na inne ich rodzaje, a jednym z nich jest coraz popularniejszy masaż twarzy.

Wybór odpowiedniego masażu jest zadaniem trudnym, jednak pomoże nam w nim zawsze obsługa konkretnego SPA. Jeżeli mamy problem z wyborem odpowiedniego masażu, poinformujemy o tym obsługę, a ona na pewno, z pomocą odpowiednich pytań, pomoże nam wybrać masaż, który powinien nam odpowiadać. Powiedzmy z jakich masaży korzystaliśmy do tej pory, jakie mamy wspomnienia z nimi związane? Co nam się podobało, co nie? Czego poszukujemy lub po prostu pytajmy, czym charakteryzują się poszczególne z masaży?

Pamiętać należy również o tym, że masaże dzielą się na masaże lecznicze i masaże relaksacyjne. Również w tym wypadku musimy zadecydować o tym, co jest naszym celem. Jeżeli mamy problemy ze zdrowiem, boli nas kręgosłup i doskwiera zmęczenie, odczuwamy jakikolwiek inny bóle w okolicach kręgosłupa, warto wybrać masaż leczniczy. Jeżeli jednak naszym problemem jest stres i chcemy się po prostu zrelaksować, dobrym wyborem będzie standardowy masaż relaksacyjny. Również w tym przypadku warto zapytać obsługę co oferuje poszczególne rodzaje masażu.

Co robi kosmetyczka w SPA?

Kosmetyczka w SPA zajmij się głównie wykonywaniem zabiegów, w tym zabiegów na twarz czy zabiegów na dekolt. Ich zadaniem jest głównie oczyszczenie, nawilżenie czy uzyskanie efektu liftingującego. Zabiegi takie wykonywane są przez profesjonalne kosmetyczki również w przypadku Moonlight SPA w Krakowie, możemy być pewni, że trafimy tutaj na obsługę z długim stażem pracy, olbrzymim doświadczeniem a same zabiegi tutaj wykonane będą na naprawdę najwyższym poziomie, co podkreślają liczne zadowolone klientki.

Wieczór panieński w SPA – czy warto?

Moonlight spa

Organizacja wieczoru panieńskiego w SPA to naprawdę znakomite rozwiązanie, składają się na to głównie dwa powody. Po pierwsze, w SPA można idealnie się odprężyć a organizacja wesela czy ślubu nie jest zadaniem prostym i niemal zawsze wiąże się ze stresem, nawet jeżeli nie musimy niczego przygotowywać na ostatnią chwilę. Dodatkowo to właśnie tutaj przyszła panna młoda może odpowiednio zadbać o swój wygląd. Moonlight SPA w Krakowie przygotowało specjalną ofertę dla przyszłych panien młodych oraz ich koleżanek. Na miejscu czekają na nie specjalne zabiegi, ale również specjalne promocyjne ceny, a więcej o tym fakcie można dowiedzieć się na stronie internetowej Moonlight SPA.Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles