urządzenie kosmetyczne

Widzowie TVP zobaczyli Edytę Górniak i nie mogą uwierzyć, co się z nią dzieje! “Wyglądała TRAGICZNIE”! [ZDJĘCIA] – Super ExpressEdyta Górniak, koncert w TVP
Autor: AKPA
Edyta Górniak, koncert w TVP


Z okazji Dnia Kobiet TVP transmitowało koncert największych polskich gwiazd. Na scenie pojawiła się także Edyta Górniak i, co ciekawe, to właśnie jej wygląd stał się przedmiotem prawdziwej lawiny komentarzy. Internauci nie mogą uwierzyć, co się z nią dzieje, wielu jest zgodnych, że wyglądała tragicznie i tłumaczą, czemu tak uważają. Mamy zdjęcia przedstawiające, jak teraz wygląda Edyta Górniak. Przekonajcie się, czy zarzuty są słuszne.

Nie da się zaprzeczyć, że Edyta Górniak od zawsze była piękną kobietą. Piosenkarka twierdzi, że jej wygląd to zasługa dobrych genów, a nie ingerencji chirurgicznych. Przyznała się w rozmowie z czasopismem “Uroda””, że kiedyś, kiedy przechodziła przez smutny okres w życiu, udała się do lekarza medycyny estetycznej, który powiększył jej nieco usta. Dopiero po czasie, przeglądając stare zdjęcia, zobaczyła, jak mocno się wtedy oszpeciła.

– Od tamtej pory jestem bardzo ostrożna. Dopóki nie będzie absolutnej konieczności, nie pozwolę sobie na ingerencję skalpela. Mam też dużo szczęścia, bo mam dobre geny – twierdziła Edyta Górniak. 

NIE PRZEGAP: Wiemy, ile książę Harry odziedziczył w spadku po księżnej Dianie. Prawda o jego majątku po odcięciu od rodziny królewskiej zwala z nóg!

Mimo tej deklaracji, na początku lockdownu w ubiegłym roku, na swoim InstaStory piosenkarka zaskoczyła fanów wyznaniem dotyczącym operacji plastycznych.

– Jakbym wiedziała, że nie mogę pokazywać się światu na oczy tyle dni, to może bym się wreszcie odważyła na jakąś operację plastyczną. A mam na liście kilka rzeczy, które bym chciała poprawić – powiedziała Edyta Górniak. I choć fani próbowali ciągnąć ją za język i pytali, co ma na myśli, piosenkarka nie odpowiedziała.

Tak wyglądała Edyta Górniak na koncercie TVP. Wylała się na nią fala krytyki

Wiele polskich mediów przedstawiło fotorelację z wczorajszego koncertu TVP. Zrobił to między innymi Pudelek, a wśród najpopularniejszych komentarzy dominują te, które dotyczą tego, jak wyglądała Edyta Górniak. Wielu jest zdania, że piosenkarka zbyt mocno zaingerowała w swój wygląd i bardzo się oszpeciła. 

– Pani Edyta wygląda tragicznie. Jak po nieudanej ingerencji chirurga, karykatura. Botoks na czole, botoks wokół oczu, wypełniacze, wolumetria i efekt po prostu koszmarny. Zniekształcona.

– U Górniak już oczu nie widać 😑

NIE PRZEGP: Poznaliśmy szokującą prawdę o związku Krzysztofa Ibisza z 27 lat młodszą modelką! Ukrywali to przed mediami!

–  Edyta powinna zmienić kosmetologa i chirurga. Wyglada strasznie sztucznie. Gigantyczne policzki, małe oczka, wielki wargi. Karykatura. A kiedyś była taką piękną kobietą. 

– Edyta mogłaby dać sobie spokój z tymi wypełniaczami. Twarz dziwnie opuchnięta, słabo to wyglada

– Edzia wyglada okropnie!

– No Górniak już nie przypomina siebie 😟Spuchnięta na maxa a naprawdę była piękna kobietą i sorry głos ma bardzo dobry ale niestety do okleslenia diwy to trochę jej brakuje 😔 – czytamy w komentarzach na Pudelku, w których zachowaliśmy oryginalną pisownie. Czy rzeczywiście czytelnicy mają rację? Przekonajcie się w galerii zdjęć niżej. 

NIE PRZEGAP: Erotyczne nagranie z Anną Muchą trafiło do sieci. Przeżywała orgazm i została nakryta! SZOKUJĄCE WIDEO


Edyta Górniak płacze i mówi o śmierciSource link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles