urządzenie kosmetyczne

Ewa Chodakowska chciała zrobić sobie kolejną operację plastyczną. Chirurg ją powstrzymał


Ewa Chodakowska nie wstydzi się mówić o operacjach plastycznych. Gwiazda fitnessu lata temu powiększyła biust. Teraz przyznała się, że o mały włos nie poddała się korekcie powiek. 

Ewa Chodakowska nie ma oporów, by mówić o operacji plastycznej biustu, którą przeszła, zanim stała się sławna. Gwiazda fitnessu i główna rywalka Anny Lewandowskiej przyznała, że kiedyś nie była zadowolona ze swojego wyglądu i cierpiała z powodu kompleksów.

Kiedyś nie akceptowałam siebie. Patrzyłam w lustro i widziałam mnóstwo niedoskonałości. Postanowiłam coś zmienić! Na pierwszym miejscu listy poprawek pojawił się biust. Pomyślałam: TAK! Kiedy powiększę sobie biust, to z pewnością będę miała więcej pewności siebie. Na pewno też bardziej się będę sobie podobać. Nie mogłam się doczekać tej zmiany Hmm… Po operacji spojrzałam na siebie i znów zauważyłam coś, co powinnam zmienić, nie doceniłam tego, co zmienione już zostało. (…) Brzydka, koń, kobyła, głowa, nos, usta… Jest tego trochę. Owszem mogłabym zmienić wszystko, ale już nie czuje takiej potrzeby. (…) Pierwszy i ostatni raz zdecydowałam się, żeby chirurgicznie ingerować w swój wygląd – wyznała parę lat temu w social mediach. 

Ewa Chodakowska zdradziła, dlaczego nie ma dzieci

Ewa Chodakowska chciała dokonać korekty powiek 

Mały biust to niejedyny kompleks Ewy Chodakowskiej, którego trenerka chciała się pozbyć w gabinecie. Gwiazda przyznała się, że miała zamiar dokonać korekty powiek, jednak w porę odwiódł ją od tego chirurg plastyczny. 

Na temat swojej urody, słyszałam już chyba cały słownik “życzliwych” epitetów. Kiedyś czytałam, że powinnam się schować, bo: “gdzie z takim ryjem do ludzi, powinnaś w stajni owies żreć”Dziś z kolei czytam: “gdybym miała tyle kasy co ty, to już dawno ten ryj bym sobie przerobiła” – pisze Chodakowska i przytacza historię o poprawce powiek.  

Co ciekawe, byłam bliska do biustu dorzucić “co nieco”, bo ktoś tak zasugerował. Otóż w tej samej klinice konsultantka rzuciła “niech zgadnę, przyszłaś wyciąć powieki”, miałam wtedy 23 lata. Dobrze, że lekarz chirurg był mądrzejszy i od niej i ode mnie. Bo ja głupia nie omieszkałam zapytać już na wizycie: “Panie doktorze, a co z powiekami?”. Pamiętam jak dziś. “Co z nimi? To Twój znak charakterystyczny! Jeśli dotkniesz swojej oryginalnej urody, popełnisz wielki błąd. W mojej klinice nikt nie będzie dotykał twojej twarzy! Jesteś piękna”. Żebyś widziała moją minę – wspomina trenerka. 

Oryginalna?! Racja! No właśnie, czy chcę wyglądać jak żywcem zdjęta z taśmy? Jak dobrze, że nie polemizowałam. Jestem oryginalna i piękna. I tak się czuję, ale mam świadomość tego, że piękno jest pojęciem względnym. (…) Nie musisz się podobać wszystkim. Ba! Nie będziesz się podobać wszystkim. To niemożliwe. Ważne, żebyś podobała się sobie. Lubiła siebie. Kochała siebie. A inni niech sobie mówią co chcą! – konkluduje Chodakowska.Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles