urządzenie kosmetyczne

Kolekcja Rosa na wiosnę 2021


Aleksandra Lewandowska

Na zdjęciach Agnieszki Kuleszy i Łukasza Pika w nowej kampanii marki oglądamy ponadczasową biżuterię stworzoną z myślą o wielbicielkach diamentów. 

„Diamonds are a girl’s best friend” – śpiewała niegdyś Marilyn Monroe w filmie „Mężczyźni wolą blondynki”, a teraz Agnieszka Rosa poświęciła całą kolekcję właśnie diamentom. Oprawiła je w ukochanym żółtym złocie, a projektując, skupiła się na ich kształtach. W kolekcji na wiosnę 2021 nie znajdziemy dwóch takich samych wzorów, bo diamenty, którymi ozdobiła pierścionki, kolczyki i bransoletki, mają najróżniejsze szlify i kolory. Wśród nich szmaragdowy, owalny i najpopularniejszy, jakim jest brylantowy, a obok tych o krystalicznie czystym zabarwieniu, znalazły się także te o lekko koniakowym. 

(Fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik)

– Podczas pracy nad kolekcją zależało mi, aby maksymalnie wyeksponować piękno kamieni. Subtelna oprawa miała sprawiać wrażenie, jakby diamenty dosłownie lewitowały w powietrzu – powiedziała projektantka. – Ciepły odcień połączony ze złotem tworzy ciekawą wizualnie kompozycję – dodała. 

W sesji zdjęciowej autorstwa Agnieszki Kuleszy i Łukasza Pika Rosa postanowiła zaprezentować także dobrze znane projekty marki w nowej odsłonie. – Nasze klientki kolekcjonują różne elementy latami, by potem łączyć je w oryginalne zestawy, niezależnie od sezonu, w którym zostały pokazane – powiedziała.

Dyrektor artystyczna: Joanna Skiba

Zdjęcia: Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik

Asystent fotografów: Aleksander Balcerek

Modelka: Natalia Darasz/Model Plus

Stylizacje: Katarzyna Mioduska

Włosy i makijaż: Aneta Kostrzewa

1/9Tylko u nas: Kolekcja Rosa na wiosnę 2021

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles