urządzenie kosmetyczne

Ten produkt do brwi daje efekty makija¿u permanentnego. Kupicie go w Rossmannie za mniej ni¿ 15 z³


Maskara do brwi Eveline Cosmetics Brow&Go! to prosty i tani sposób na piękne włoski – w zaledwie kilka chwil daje efekt makija¿u permanentnego. Nic dziwnego, że kobiety bardzo szybko pokochały ten kosmetyk! Ma bowiem wiele atutów.

Po pierwsze, maskara do brwi Eveline Cosmetics Brow&Go! jest bardzo prosta w użyciu. Po drugie, daje świetne efekty, jak dużo droższe kosmetyki do stylizacji i makijażu brwi. Po trzecie zaś, bez problemu kupicie ją np. w drogeriach sieci Rossmann. Po czwarte, jest też przy tym niezwykle tania. A teraz kupicie ją za jeszcze mniej, ponieważ jest na promocji w Rossmannie.

Maskara do brwi Eveline Cosmetics Brow&Go! daje efekty jak makijaż permanentny. Ten hitowy kosmetyk do makijażu kupicie w drogeriach sieci Rossmann

Maskara do brwi Eveline Cosmetics Brow&Go! zawiera w swoim składzie delikatne mikro-włókienka, które dodają włoskom objętości. Dodatkowo wypełniają również przestrzenie między nimi. Dzięki temu brwi wyglądają na bardziej gęste i wyraziste. W konsekwencji całe spojrzenie nabiera charakteru.

Maskara do brwi Eveline Cosmetics Brow&Go jest bardzo prosta w użyciu, a wszystko dzięki małej i wyjątkowo precyzyjnej szczoteczki, którą się ją nakłada. Dzięki temu kosmetyk idealnie pokrywa każdy włosek, podkreślając go i nadając mu pożądany kształt. Wykonany nią makijaż zajmuje dosłownie chwilę! I nie trzeba przy tym mieć specjalnych umiejętności, jak np. podczas używania pomad do brwi.

Maskara do brwi Eveline Cosmetics Brow&Go ma jeszcze inny atut – jest bowiem bardzo trwała. Dzięki temu nie wymaga poprawek w ciągu dnia. Warto jednak przy tym wiedzieć, że kosmetyk ten nie jest wodoodporny.

Maskara do brwi Eveline Cosmetics Brow&Go! – hit wśród kosmetyków do makijażu. Kupicie ją teraz na promocji w Rossmannie za mniej niż 15 zł

Maskara do brwi Eveline Cosmetics Brow&Go! dostępna jest m.in. w drogeriach sieci Rossmann: zarówno tych stacjonarnych, jak również w sklepie online. Jej cena regularna to zaledwie 19,99 zł. Obecnie jest jednak na promocji, dzięki czemu kupicie ją dużo taniej, bo już za zaledwie 12,99 zł. 

Maskara do brwi Eveline Cosmetics Brow&Go! dostępna jest w dwóch kolorach, dzięki czemu łatwo dobierzesz odcień odpowiedni dla siebie:Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles