urządzenie kosmetyczne

Wirtualna Polska – Wszystko co ważne


Krzysztof Gojdź od ponad dwóch lat mieszka w Stanach Zjednoczonych. 48-letni chirurg śledzi jednak wszystko, co dzieje się w kraju. W rozmowie z “Newserią” postanowił zaapelować do rodaków i zachęcić ich do wyjazdu za granicę.

Gojdź zdobył w Polsce rozpoznawalność dzięki programom telewizyjnym (m.in. “Sekrety lekarzy” czy “Niezwykłe przypadki medyczne”). Lekarz zaliczył też debiut filmowy w “Botoksie” Patryka Vegi i brał udział w programie “Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”.

Pożegnanie ze stolicą?

Niedawno pan Krzysztof zdecydował się na sprzedaż swojego warszawskiego apartamentu. Przekonuje jednak, że nie chce na stałe żegnać się ze stolicą. Wkrótce planuje wykorzystać zdobytą za oceanem wiedzę i otworzyć w kraju nowoczesną klinikę medycyny estetycznej.

Tymczasem, w rozmowie z “Newserią” zdradził, że to, co dzieje się obecnie w Polsce, bardzo mu się nie podoba. Mowa o wyroku Trybunały Konstytucyjnego zaostrzającego prawo aborcyjne. Gojdź jest zdecydowanym przeciwnikiem nowych przepisów.

– Zawsze powtarzałem: dajmy wybór kobietom, bo to one rodzą i to one będą wychowywać dzieci. Często dzieci kalekie czy z wadami genetycznymi, które są nie do odratowania. Dlatego należy pozwolić decydować kobietom, a nie facetom w szarych garniturkach w sejmie – powiedział lekarz.Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles