urządzenie kosmetyczne

Ten puder to HIT wszechczasów. Na promocji w Rossmannie kupisz go o wiele taniej – Super ExpressRossmann
Autor: Shutterstock
Rossmann


Dobry puder to podstawa makijażu, idealnie wyrównuje on koloryt skóry, niweluje święcącą się skóra i doskonale utrwala cały makeup. Wiele kobiet obawia się, że puder może sprawić, że cera będzie wyglądała starzej i zostaną podkreślone suche skórki. To błąd, ten kosmetyk, odpowiednio aplikowany, stanowi wspaniałe wykończenie makijażu. Jednym z takich produktów jest uwielbiany przez gwiazdy i blogerki puder marki Maybelline. To kultowy produkt, który teraz znajdziemy na wielkiej promocji Rossmanna i zapłacimy za niego o wiele taniej.

Puder to zdecydowanie jest z najdłużej używanych przez kobiety kosmetyków. Obecnie wybiera się przede wszystkim te o neutralnym kolorze, albo wręcz transparentne. Produkt ten idealnie wyrównuje kolory skóry i wzmacnia trwałość makijażu. Sięgają po niego głównie osoby, które mają tendencję do wyświecania się skóry, pudry bowiem idealnie matują cerę i sprawią, że w ciągu dnia makijaż pozostaje na swoim miejscu. Jednym z kultowych pudrów do twarzy jest  Maybelline Fit Me! Kosmetyk ten pokochały gwiazdy i blogerki z całego świata, do jego używania przyznała się nawet Gigi Hadid, która opowiadała o nim w jednym z odcinków cyklu “Beauty Secrets” amerykańskiego magazynu “Vogue”. Puder Maybelline Fit Me! znajdziemy teraz na promocji w Rossmannie. Kosmetyk ten w regularnie cenie kosztuje 48,99 zł, jednak jeszcze do 15 marca kupimy go za jedyne 29,99 zł. 

Puder Maybelline Fit Me!

Produkt ten stanowi idealne wykończenie makijażu, bez efektu maski. Doskonale podkreśla skórę i wygładza wszelkie nierówności. Dzięki swojej wyjątkowej formule pozostawia skórę gładką, świeżą i naturalną. Jet bardzo trwały i nie ściera się podczas noszenia, daje pewność, że makijaż utrzyma się na swoim miejscu przez cały dzień, a skóra nie zacznie się wyświecać. 

Lockdown w Grodzisku MazowieckimSource link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles