urządzenie kosmetyczne

​Najpiękniejsze makijaże gwiazd z gali Telekamer 2021. Warto się nimi inspirować


Choć z powodu pandemii tegoroczna gala rozdania Telekamer 2021 nie miała takiego rozmachu, jak w ubiegłych latach, to gwiazdy, które pojawiły się na czerwonym dywanie, nie zawiodły. Ich eleganckie kreacje, makijaże i fryzury robiły wrażenie. W stylizacjach królowały pastele, czerwień i metaliczny blask, czyli to, co będzie dominować w trendach w tym sezonie. Makijaże z gali również mogą być inspiracją do tego, jakie trendy beauty warto wypróbować wiosną i latem. A kto zachwycał najbardziej?

Pastelowy makijaż aktorki to dzieło znanej makijażystki gwiazd Beaty Mielczarek. Makeup Sochy był utrzymany w kolorach złota, pastelowego różu i świetnie dopełniał kreację gwiazdy, czyli pudroworóżowy garnitur projektu Mariusza Przybylskiego. Makijażstka podkreśliła oczy aktorki świetlistym smoky eyes, w którym różowe i brzoskwiniowe cienie na górnej powiece łączyły się w całość ze złotym cieniem na dolnej. Rozświetlone wewnętrzne kąciki oczu i podkreślone różem policzki sprawiły, że twarz aktorki zyskała świeży, bardzo wiosenny wygląd. Choć to makijaż wieczorowy, może być znakomitą inspiracją przy wyborze makeupu na wszystkie letnie przyjęcia, także te odbywające się w ciągu dnia. Sprawdzi się na nich doskonale!

Jeśli mielibyśmy wybierać makijaż, który tego wieczoru zebrał najwięcej komplementów, z pewnością byłby to ten, który na gali Telekamer zaprezentowała Julia Kamińska. Czerwone, idealnie wyrysowane usta i smoky eyes w kilku odcieniach złota wyglądały niezwykle elegancko. Autorką tego makijażu jest Noemi Groblewska, która na stałe współpracuje z aktorką. Na ten wieczór wybrała dla Kamińskiej makijaż, w którym najważniejszym elementem były mocno podkreślone usta. Kolor czerwonej pomadki współgrał z suknią i został tak dobrany, by podkreślać śnieżną biel zębów aktorki.

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles