urządzenie kosmetyczne

Anna Popek na odwa¿nym zdjêciu. Pokaza³a siê w kostiumie k±pielowym. “Figura nastolatki. Zakochaæ siê mo¿na”


Anna Popek to znana i lubiana polska dziennikarka oraz prezenterka telewizyjna. Gwiazda może się pochwalić naprawdę sporym gronem fanów – obecnie na Instagramie obserwuje ją bowiem nieco ponad 34 tysięcy internautów. 52-letnia Anna Popek zaskoczyła ich ostatnio, publikując odważne zdjęcie, na którym możemy ją zobaczyć w samym kostiumie kąpielowym. Jak się okazuje, powodem do publikacji takiej fotografii była chęć pochwalenia się przez prezenterkę, że wzięła udział w morsowaniu.

Anna Popek na odważnym zdjęciu. Pokazała się w samym kostiumie kąpielowym

Anna Popek wzięła ostatnio udział w coraz bardziej popularnym w Polsce morsowaniu. Gwiazda pochwaliła się tym na swoim Instagramie, publikując zdjęcie zrobione tuż po. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak 52-letnia dziennikarka prezentuje się w kostiumie kąpielowym. Wow, my jesteśmy pod wrażeniem! Nie tylko rewelacyjnej figury, ale również i odwagi.

Pierwsze morsowanie w tym roku zaliczone! Czuję lekkie ożywienie i przypływ dobrej energii. Teraz z koleżankami morsowiankami pijemy kawę i jest bardzo przyjemnie! A wy kiedy wejdziecie do zimnej wody?

– pochwaliła się na Instagramie Anna Popek.

Na reakcję fanów prezenterki nie trzeba było długo czekać. Część z nich była pod wrażeniem odwagi Anny Popek, inni zaś zasypali ją komplementami, chwaląc figurę prezenterki.

Szacunek.

Gratulacje.

Brawo pani Aniu, nie wiem, czy znajdę odwagę w sobie.

Petarda.

Ale pani cudownie wygląda, figura nastolatki. Zakochać się można.

Morsowanie – co to?

Morsowanie stało się ostatnio niezwykle popularne w Polsce. W mediach społecznościowych co chwila możemy podziwiać zdjęcia i nagrania osób, które zdecydowały się na to. Morsowanie polega na zanurzeniu się bądź też krótkotrwałej kąpieli w zimnej wodzie. Może to być jezioro, rzeka, morze czy inny zbiornik wodny (również sztuczny). Morsowanie zazwyczaj odbywa się w grupach i w okresie od późnej jesieni do wiosny. Takie regularne kąpiele w zimnej wodzie mają bardzo korzystne działanie dla zdrowia: przede wszystkim hartują i tym samym wzmacniają odporność. Więcej na temat korzyści z morsowania przeczytacie tutaj:Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles