urządzenie kosmetyczne

Chińska gwiazda zrobiła operację nosa. Przestrzega innych – o2


Gao Liu to chińska piosenkarka i&nbspaktorka, która zagrała w&nbspwielu filmach i&nbspprogramach telewizyjnych. W&nbspostatnim czasie fani byli zaniepokojeni jej brakiem aktywności w&nbspmediach społecznościowych.

Gwiazda wyjaśniła na popularnej platformie Sina Weibo, na której obserwuje ją 5&nbspmln osób, z&nbspczego wynikała tak długa nieobecność. Okazało się, że kobieta przeszła nieudaną operację nosa.

bDLlXnWv

W wyniku zabiegu doszło do martwicy nosa -&nbsptkanka na czubku obumarła. Gao Liu udostępniła zdjęcia i&nbspwywołała dyskusję na temat niebezpieczeństw związanych z&nbspchirurgią plastyczną, która jest niezwykle popularna w&nbspChinach.

Myślała, że operacja nosa pomoże jej w karierze. Teraz nie będzie mogła pracować

Gwiazda wyjaśniła, że myślała, iż dzięki operacji będzie piękniejsza i&nbspto pomoże jej w&nbspkarierze. Wyznała, że po nieudanym zabiegu miała myśli samobójcze.

bDLlXnWB

Cały zabieg trwał cztery godziny. Myślałam, że w&nbspciągu tych czterech godzin będę piękniejsza. Nie spodziewałam się, że te cztery godziny będą początkiem koszmaru -&nbsppowiedziała.

Kobieta przekazała, że z&nbsppowodu nie​​udanego zabiegu musiała trafić na 2&nbspmiesiące do szpitala. Ze względu na rozległość uszkodzeń, przez co najmniej rok nie będzie mogła wykonać rekonstrukcyjnej operacji.

bDLlXnWC

Zobacz także: Polski “Żywy Ken” planuje kolejne operacje plastyczne

bDLlXnWW

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles