urządzenie kosmetyczne

Ashley Tisdale wspomina operację nosa. Paparazzi byli bezlitośni! „Włamali się do domu”Ashley Tisdale
Autor: Adriana M. Barraza / WENN.com/agefotostock/East News


Ashley Tisdale przeszła operację nosa. Taka informacja w mediach pojawia się od dłuższego czasu. Ashley sama się do tego przyznała. Zabieg poprawy nosa przeszła jeszcze jako nastolatka i chętnie zapewnia o tym wszystkich niedowiarków, którzy wątpili w tą wersje wydarzeń. I choć od lat o tym wiadomo, to Tisdale dopiero teraz postanowiła szczerze opowiedzieć nie tylko o samej operacji, ale przede wszystkim o rekonwalescencji.

Operacje plastyczne w Hollywood są praktycznie na porządku dziennym. I choć wiele gwiazd się do nich nie przyznaje, to nie ulega wątpliwości, że sporo osób korzysta z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Do grona tych sław należy także Ashley Tisdale, która nie tylko wszczepiła sobie implanty piersi, które musiała później z powodów zdrowotnych usunąć, ale także przeszła korekcję nosa.

Była gwiazda Disneya zabieg poprawiający nos wykonała jeszcze w czasie gdy była nastolatką. Hejterów, którzy marzą, by ruszyć z krytyką w stronę aktorki, uciszamy: operacja była robiona przez względy medyczne a nie estetyczne!

W tamtym czasie nie wydawało mi się to aż tak wielką sprawą. Decyzja była oparta na poważnych problemach zdrowotnych, jakie miałam. Żeby było jasne, tu nie chodziło o zmianę mojego wyglądu. –

 wspominała Ashley.

ASHLEY TISDALE O OPERACJI PLASTYCZNEJ

Niestety życie na świeczniku nie należy do najłatwiejszych. Choć operacja podyktowana była sprawami zdrowotnymi, to nie obyło się bez wielkiego udziału paparazzi. Dzisiaj 35-letnia aktorka odważnie twierdzi, że wcale nie rekonwalescencja była najgorsza w tym wszystkim a reakcja mediów i zachowanie paparazzi. To oni nie dawali jej chwili oddechu, podobno byli tak zdesperowani, że włamali się nawet do jej domu, by jako pierwsi zrobić zdjęcie jej „nowego” nosa.

ESKA XD #015

Chirurgia plastyczna nie była wtedy akceptowana kulturowo, tak jak teraz. Kiedy to zrobiłam, zostałam osądzona. Paparazzi włamali się do domu, próbując zrobić zdjęcie nosa.

Wiedzieliście, że Ashley Tisdale w tak młodym wieku przeszła operację plastyczną?Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles