urządzenie kosmetyczne

Fantazyjny makijaż. PWSIiP w Łomży czeka na mistrzynie ozdabiania twarzy [VIDEO] Łomża


Pomimo pandemii koronawirusa nie zawiedziemy naszych miłośników sztuki pięknego makijażu. Zakład Kosmetologii na Wydziale Nauk o Zdrowiu Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży zaprasza do udziału w VI Akademickich Mistrzostwach Makijażu Fantazyjnego. W tym roku rywalizacja odbędzie się wirtualnie pod hasłem „Po drugiej stronie lustra online”.

Każda kobieta lubi olśniewać swoim wyglądem. A nic bardziej nie podkreśla urody, tuszuje mankamenty oraz dodaje pewności siebie, jak dobrze dobrany makijaż. Jak co roku, niecodzienne makijaże będzie można podziwiać w wykonaniu uczestniczek Mistrzostw. Po raz szósty PWSIiP zaprasza do udziału w zawodach szkoły ponadpodstawowe i uczelnie z kierunkami kosmetycznymi.

Zadaniem konkursowym jest nadesłanie filmów pokazujących powstawanie całego makijażu i efekty wraz ze stylizacją. W związku z epidemią COVID-19 uczestnik Konkursu w trakcie wykonania makijażu powinien posiadać fartuch ochronny, jednorazowe rękawiczki i osłonę ust i nosa.

Na nagrania czekamy do 31.03.2021 r. Warunkiem koniecznym wzięcia udziału w Mistrzostwach jest również nadesłanie skanu formularza zgłoszeniowego w terminie do 15.03.2021 r. na adres mailowy: podrugiejstronielustra@pwsip.edu.pl bądź pocztą tradycyjną na adres uczelni.

O wygranej poinformujemy 09.04.2021 r. Wyniki będą ogłoszone na stronie internetowej PWSIiP oraz mediach.

Ogólne zasady udziału w Konkursie znajdziecie w Regulaminie VI Akademickich Mistrzostw Makijażu Fantazyjnego.

Weź koniecznie udział w naszym Konkursie. Organizatorzy przygotowali bardzo cenne nagrody, jak zestawy kosmetyków, kuferek na kosmetyki, wielofunkcyjne urządzenie do peelingu, urządzenie Darsonval.

Wszelkie informacje są dostępne pod adresem:  www.pwsip.edu.pl/mistrzostwamakijazu 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów do artykułu:
Fantazyjny makijaż. PWSIiP w Łomży czeka na mistrzynie ozdabiania twarzy [VIDEO].Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles