urządzenie kosmetyczne

Megan Fox odpu¶ci³a sobie botoks? Zobaczcie najnowsze zdjêcia zrobione przez paparazzi


Megan Fox ma zaledwie 34 lata, ale pod względem ilości botoksu, który wstrzyknęła sobie w twarz, mogłaby doścignąć najstarsze koleżanki z branży. Ostatnio paparazzi przyłapali aktorkę w Los Angeles podczas wyjścia po lunch. Czyżby gwiazda zrezygnowała z wypełniaczy? Zajrzyjcie do galerii, gdzie znajdziecie jej najnowsze zdjęcia.

Zobacz wideo
Te gwiazdy powiększyły usta. Obejrzyjcie nasze wideo!

Megan Fox przyłapana przez paparazzi

Megan Fox jest wyjątkowej urody aktorką, która karierę w Hollywood rozpoczynała w naturalnym wydaniu. Szybko jednak uległa presji środowiska i zaczęła korzystać z zabiegów medycyny estetycznej. Był czas, że gwiazda bezsprzecznie przesadzała z wypełniaczami. Wygląda jednak na to, że sytuacja uległa zmianie, a sama Megan zrezygnowała lub mocno ograniczyła botoks. Dowodzą tego najnowsze zdjęcia przyłapanej przez paparazzi aktorki.

Megan Fox została przyuważona przez fotografów podczas spaceru w Los Angeles. Aktorka odwiedziła m.in. lokalny sklep z kawą, gdzie skusiła się na napój, a także odebrała pudełko z lunchem. Na to wyjście gwiazda postawiła na codzienną, wygodną stylizację. Delikatnie rozszerzane, ciemne dżinsy przed kostkę zestawiła z białą koszulk±. Bluzka, którą wybrała, miała ciekawe koronkowe elementy na rękawach. Megan Fox założyła także czarn± apaszkę w białe kropki, która zapewne miała służyć również jako maska na usta i nos. Do outfitu gwiazda dobrała niewielką czarną torebkê z pikowaniem i złotym łańcuszkiem. Stylizację dopełniły modne klapki, zasłaniające palce oraz okulary marki Ray Ban.

Trzeba przyznać, że podczas tego wyjścia aktorka prezentowała się naprawdę świetnie. Podzielacie naszą opinię?Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles