urządzenie kosmetyczne

Najlepszy makijaż dla kobiet dojrzałych. Te kosmetyki odmładzają i dodają BLASKU – Super ExpressSkóra dojrzała
Autor: Getty images


Cera dojrzała wymaga szczególnej pielęgnacji i makijażu. Jak się malować, by wyglądać młodziej. Wiele pań po przekroczeniu pewnego wieku rezygnuje z makijażu bojąc się, że będzie on je postarzał. To błąd, dobrze dobrane kosmetyki potrafią rozświetlić i odmłodzić skórę. Zobacz, jaki makijaż pasuje cerze dojrzałej i jakie kosmetyki do makijażu wybierać.

Przede wszystkim pielęgnacja przez makijażem

Skóra dojrzała wymaga szczególnej pielęgnacji, zwłaszcza przez aplikacją makijażu. Postaw na kosmetyki nawilżające oraz kremy regenerujące. Możesz wybierać również te produkty, które dodatkowa wyrównują koloryt skóry.

Jaki podkład dla cery dojrzałej?

Nie musisz rezygnować z podkładu. Postaw jednak na lżejsze produkty. Pamiętaj, by podkład nie był zbyt ciężki i gęsty. Sprawdzaj również składy, wybieraj kosmetyki nawilżające, rozświetlające i zawierające w swoim składzie witaminy. Obsyp twarz delikatnie pudrem, w ten sposób utrwalisz podkład nie tworząc na twarzy maski. Wybieraj korektory pod oczy, które nie wysuszają skóry i nie wchodzą w zmarszczki.

Zrezygnuj z bronzera. W przypadku cery dojrzałej przyciemniona twarzy nie wygląda dobrze. Postaw na delikatny róż do policzków. Unikaj jednak produktów zawierających świetliste drobiny, mogą one podkreślać niedoskonałości skóry. W makijażu oczy wybieraj cienie matowe, które nie postarzają powieki. Stosuj je z umiarem, by nie obciążyć oka.

Rafał Brzozowski zaśpiewa The Ride na Eurowizji 2021!Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles