urządzenie kosmetyczne

Szamotuły. To była jedna z najciekawszych imprez w mieście. Na Baby targ czekaliśmy ze zniecierpliwieniem! [ZDJĘCIA]


30 marca 2019 roku odbyła się ostatnia – ósma edycja Baby Targu. To jedna ze sztandarowych imprez, które na przestrzeni lat organizowane były w mieście. W roku ubiegłym, z uwagi na pandemię koronawirusa wydarzenie zostało odwołane. Dziś wspominamy je na zdjęciach

Baby Targ w Szamotułach

Baby Targ na stałe wpisał się w kalendarz imprez cyklicznie organizowanych w Szamotułach. W roku 2019 wydarzenie zintegrowało 30 małych i dużych przedsiębiorców, aktywistów i artystów, którzy chętnie dzielili się z szamotulanami swoimi wyrobami, umiejętnościami i talentami. Żeby wymienić tylko niektórych z nich: makijaż mamom wykonały Mobilne Metamorfozy, Majkepowo, Makijaż Permanentny, dzieci pomalowały utalentowane Malowane Sercem, warsztaty plastyczne poprowadziły kreatywne Anza Art, najmłodszych zabawiały Baloniaki i Uniwersytet Milusińscy.


Zobacz galerię
(124 zdjęcia)

Baby Targ w Szamotułach. Mnóstwo atrakcji i dobrej zabawy! [ZDJĘCIA]

Osią Baby Targu była wyprzedaż garażowa – mamy sprzedawały innym potrzebującym mamom używaną odzież i zabawki. Ale to nie wszystko. W trakcie wydarzenia rodzice mieli niepowtarzalną okazję zaczerpnąć fachowych rad od licznej grupy specjalistów. 7 magistrów udzielało porad dotyczących logopedii, fizjoterapii, psychologii, pedagogiki, położnictwa, laktacji, integracji sensorycznej.

Głównym organizatorem wydarzenia była Fundacja Varietae, której partnerowały lokalne firmy i instytucje m.in. Zespół Szkół nr 3 w Szamotułach, Szamotulski Ośrodek Kultury i Centrum Sportu Szamotuły.

WideoSource link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles