urządzenie kosmetyczne

Wirtualna Polska – Wszystko co ważne


Niestety ostatnio obserwujemy, że pojawia się coraz więcej pacjentów z obniżonym nastrojem. Operacja plastyczna jest dla nich próbą ucieczki od marazmu, od izolacji, zamknięcia w czterech ścianach – wyjaśnia dr n. med. Tomasz Dębski, specjalista chirurgii estetycznej.

Ewa Podleśna-Ślusarczyk: W czasie pandemii ludzie pracują w domach, rzadziej się spotykają. Teoretycznie wygląd zszedł na drugi plan. Czy Polacy myślą dziś o poprawianiu urody?

Dr n. med. Tomasz Dębski, specjalista chirurgii plastycznej: Tak i to z dwóch powodów. Po pierwsze w czasie pandemii wiele osób przestało żyć w biegu. Przez to mamy więcej czasu, aby zająć się sobą i na spokojnie pomyśleć nad tym, co możemy w sobie zmienić. Niestety ostatnio obserwujemy, że pojawia się coraz więcej pacjentów z obniżonym nastrojem. Operacja plastyczna jest dla nich próbą ucieczki od marazmu, od izolacji, zamknięcia w czterech ścianach. Nie wszyscy pacjenci z tego typu problemami mogą być zakwalifikowani do zabiegu, dlatego ważne jest, aby w czasie 15-minutowej konsultacji ocenić właściwie ich motywację.

Drugi powód dotyczy właśnie przebywania częściej w domu. Wiele pacjentek wykonuje obecnie zabiegi, bo wie, że nikt się o nich nie dowie. Na spotkaniach w pracy nie włączają kamerki, nie muszą też brać urlopu. Idealna sytuacja, by właśnie teraz wykonać jakieś operacje, które planowało się od dawna, a na które nie było czasu.Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles