urządzenie kosmetyczne

Kasia Warnke pokazała kolejne, luksusowe wnętrza! Jak mieszka gwiazda?


Kasia Warnke pokazała kolejne wnętrza swojego domu. Luksusowe pomieszczenia robią ogromne wrażenie. Zobaczcie, jak mieszka gwiazda!

Kasia Warnke to znana aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Ogromną popularność i uznanie przyniosły jej role m.in. w kontrowersyjnych filmach Patryka Vegi, takich jak „Botoks” czy „Kobiety Mafii”. Aktorkę możemy zobaczyć również w innych produkcjach, m.in. „Na dobre i na złe” czy „Ojciec Mateusz”. Kasię występuje także na deskach Teatru 38 w Krakowie, w Teatrze Starym w Krakowie, Teatrze Rozmaitości w Warszawie, a także w Teatrze Studio w Warszawie. Prywatnie związana jest z aktorem Piotrem Stramowskim, z którym wzięła ślub 30 lipca 2016 roku. 3 lata później na świat przyszła ich córeczka. Co ciekawe, para poznała się na planie filmowym podczas kręcenia „W spirali”.

Zobacz także: Kasia Warnke pozuje topless w wannie. Pod zdjęciem burza!

Kasia Warnke pokazała kolejne, luksusowe wnętrza!

Aktorka aktywnie działa na Instagramie, a jej profil cieszy się ogromną popularnością. Kasia jest osobą, która ceni swoją prywatność, jednak w ostatnich dniach zdradziła swoim obserwatorom, jak wyglądają wnętrza jej domu. Pokazała swoją niezwykle stylową kuchnie z oryginalnymi, lakierowanymi meblami.

„Jak sięgać, to wysoko🤗 Kuchnia, która chciała być salonem😁” – czytamy w opisie zdjęcia.

Na Instagramie Kasi można dostrzec również inne, niezwykle stylowe pomieszczenia i dodatki.

Kasia Warnke pokazała także kolejne wnętrze, którym jest luksusowa łazienka. Trzeba przyznać, że robi ona ogromne wrażenie! W pomieszczeniu zdecydowanie przeważa biel. Na niektórych ścianach i podłodze znajdują się abstrakcyjne, czarne kształty, które w połączeniu z resztą białych ścian prezentują się świetnie. Uwagę przykuwa także stylowa wanna ze złotym kranem. Ogromne lustro sprawia, że pomieszczenie optycznie staje się większe, a ozdobne lampy stanowią idealne dopełnienie całego wnętrza.

Pod zdjęciami dodanymi przez Kasię pojawiło się mnóstwo komentarzy od zachwyconych i zainspirowanych internautów. Wystrój wnętrz aktorki niezwykle przypadł im do gustu.

„Piękny design!🔥”

„ale stylowa!💥”

„W takiej wannie to bym leżała ❤️” – czytamy pod zdjęciem łazienki.

A jak Wam podobają się wnętrza Kasi? Co o nich sądzicie?Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles