urządzenie kosmetyczne

Magdalena Narożna zachwyca odważnym makijażem – totalny sztos!


Magdalena Narożna opublikowała na Instagramie zdjęcie w wyjątkowym makijażu. Długa, niebieska kreska i odważne połączenie kolorów to strzał w dziesiątkę. Zobaczcie, jak pięknie się prezentuje!

Magdalena Narożna to gwiazda polskiej sceny muzyki disco polo. Jest kompozytorką, autorką tekstów, a także wokalistką zespołu „Piękni i Młodzi”.

Magdalena Narożna kariera

Magda to jedna z największych gwiazd muzyki disco polo. Piosenki zespołu „Piękni i Młodzi” cieszą się ogromną popularnością, a grono fanów stale się powiększa. Wokalista oczarowuje nie tylko swoim wokalem, ale również nienagannym wyglądem. Prężnie działa także w mediach społecznościowych, a jej profil na Instagramie obserwuje ponad 170 tys. osób. Ponadto gwiazdę możemy również oglądać w najnowszej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Zobacz także: Wokalistka „Pięknych i Młodych” w garniturze
Zobacz także: Metamorfoza Magdaleny Narożnej

Magdalena Narożna rozwód

Swego czasu w mediach regularnie pojawiały się informacje dotyczące rozwodu Magdy. Przypomnijmy, że wokalistka była niegdyś związana z Dawidem Narożnym, który co ciekawe, był również częścią zespołu „Piękni i Młodzi”. Mimo wielu zapewnień, mężczyzna po rozwodzie pożegnał się z zespołem. Obecnie zarówno Dawid jak i Magda układają sobie życie u boku nowych partnerów.

Magdalena Narożna z partnerem

Zobacz także: Wiemy, dlaczego Magda po rozwodzie nie wróciła do panieńskiego nazwiska

Odważny makijaż Magdaleny Narożnej

Magda jest aktywną użytkowniczką Instagrama. Regularnie publikuje na swoim profilu zdjęcia i relacje, które cieszą oko internautów. Tym razem na koncie celebrytki pojawiło się zdjęcie w wyjątkowo odważnym makijażu. Połączenie wielu kolorów oraz długa kreska w niebieskim kolorze okazało się strzałem w dziesiątkę. Spójrzcie, jak Magda pięknie się prezentuje:

Pod zdjęciem Magdy nie zabrakło komentarzy od zachwyconych internautów, którzy zasypali artystkę komplementami. Nie da się ukryć, że fanom spodobał się kolorowy makijaż. W komentarzach czytamy:

„sztos😍”

„Piękne oczy 👍😁”

„Ale czad 😍”

A jak Wam podoba się makijaż Magdaleny Narożnej? Podzielacie zdanie internautów?

źródło: instagram

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles