urządzenie kosmetyczne

Dawno niewidziana Alicja Janosz zafundowała sobie botoks!


Dawno niewidziana Alicja Janosz, ponownie zwróciła uwagę swoim wyznaniem na Instagramie. Zwyciężczyni pierwszej edycji Idola przyznała, że stosuje botoks, który świetnie wpływa na jej wygląd. Mowa oczywiście o botoksie włosów, a Alicja ma już za sobą trzeci zabieg. Wygląda świetnie. Bardzo się zmieniła?

Najlepsze szampony do pielęgnacji blond włosów

Alicja Janosz 19 lat temu wygrała Idola

Miała wtedy tylko 17 lat, a u stóp… cały muzyczny świat! Pochodząca z Pszczyny młoda wokalistka o anielskim głosie przegoniła wszystkich. Niestety nie zrobiła kariery, a wszystko to z uwagi na dość negatywne komentarze z powodu pierwszej płyty, którą uznano za infantylną. Jak się potem okazało, teksty zostały jej narzucone przez wydawcę.

Najtrudniejsze było dla mnie to, że spadła na mnie odpowiedzialność za decyzje nienależące do mnie. To tekst Patrycji Kosiarkiewicz, a nie mój, ale ja go zaśpiewałam, więc to ja stałam się obiektem kpin. Myślący ludzie, chcący rzetelnie mnie oceniać, będą to robić przez pryzmat tego, co sama tworzę w swoim dorosłym życiu, a nie przez durną frazę w tekście piosenki, która w gruncie rzeczy była o czymś zupełnie innym i którą wykonałam mając naście lat – wyznała w 2011 roku w programie Magdy Mołek.

Alicja Janosz pochwaliła się kolejnym botoksem

Wokalistka wciąż oddaje się muzyce, a niedawno wypuściła kolejny singiel o tytule Puść. Zaprezentowała go również w Dzień Dobry TVN.

Najlepsze maski do blond włosów


W najnowszym poście na Instagramie przyznała, że zafundowała sobie już trzeci botoks i świetnie się z tym czuje. Nie chodzi jednak o zastrzyk z kwasem hialuronowym, a botoks na włosy, który dodaje objętości, blasku i świeżości.

Najlepsze odżywki do blond włosów

Dostać o poranku zaproszenie, żeby w przyjaciółką wpaść na botoks…. dla włosów. Cudownie!!! Potrzebowałam tego po całym tygodniu! Idealnie na walentynki. Jak chcecie się dziewczyny dopieścić i zadbać konkretnie o kondycję włosów, to to świetny zabieg. Jestem po trzecim i czuję dużą różnicę. A tak po babsku dziś, bo tak też lubię. 

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles