urządzenie kosmetyczne

Julia Wieniawa już tak nie wygląda! Postawiła na najmodniejszą fryzurę sezonu!


Julia Wieniawa to jedna z najpiękniejszych polskich aktorek i wokalistek. Artystka ma idealną figurę, o którą dba trenując i zdrowo się odżywiając, a jej stylizacje są inspiracją dla tysięcy Polek. Podobnie jej makijaże i fryzury. Gwiazda stawia na dziewczęcy i naturalny look, który jest zawsze na czasie. Teraz, podobnie jak wiele innych gwiazd postanowiła lekko zmienić fryzurę w modny sposób. Ostatnio uczesanie w stylu słynnej amerykańskiej aktorki Farrah Fawcett (to ona grała w kultowym serialu „Aniołki Charliego”) święci prawdziwe triumfy wśród celebrytek. Nic więc dziwnego, że i Wieniawa się na nie zdecydowała. 

Farrah Fawcett fryzura jak wykonac

Fot. East News

Zobacz także: Joanna Przetakiewicz zmieniła fryzurę. Teraz wygląda jak  Farrah Fawcett!

Nowa fryzura Julii Wieniawy w stylu Farrah Fawcett

W latach 70-tych ta fryzura była masowo kopiowana przez kobiety na całym świecie. Uczesanie Farrah Fawcett z wywiniętymi na zewnątrz końcówkami stało się hitem na długie lata, a look gwiazdy przeszedł do historii. Teraz, wraz z powrotem mody na stylizacje inspirowane latami 70-tymi, wraca także to słynne uczesanie.

Na taką fryzurę stawiają gwiazdy na na całym świecie, ale jest ona też popularna wśród Polek – Joanna Przetakiewicz i Jessica Mercedes już zaprezentowały się w tej fryzurze. Do tego grona dołączyła Julia Wieniawa. Gwiazda opublikowała filmiki z nową fryzurą na swoim profilu na Instagramie. Wieniawa przyznała, że ostatni raz końcówki podcinała u fryzjera w grudniu 2020 roku. Nic więc dziwnego, że aktorka miała ochotę na zmianę.

nowa fryzura Julii Wieniawy farrah fawcett

Fot. Instagram: @juliawieniawa

nowa fryzura Julii Wieniawy farrah fawcett aniołki charliego

Fot. Instagram: @juliawieniawa

Jak wykonać fryzurę w stylu lat 70., inspirowaną uczesaniem Farrah Fawcett?

Zastanawiasz się, jak wykonać fryzurę Julii? Włosy powinny być lekko wycieniowane, sama stylizacja uczesania jest natomiast dziecinnie łatwa! Na co dzień, w wersji skróconej możemy też uciec się do prostego tricku. Wystarczy podsuszone pasmo włosów znad czoła nawinąć na grubą szczotkę (zawsze wywijamy na zewnątrz – tylko w ten sposób uzyskamy efekt wywinięcia w stylu Farrah!) i chwilę podsuszyć, a następnie zrobić przedziałek. W ten sposób pięknie wystylizujemy część włosów wokół twarzy.Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles