urządzenie kosmetyczne

Ma³gorzata Rozenek-Majdan pozuje w sk±pym bikini. Fani krytykuj± gwiazdê. “¯enada, pokazywaæ po¶lady!!!”


Małgorzata Rozenek-Majdan przebywa obecnie na rajskich wakacjach. Gwiazda udała się wraz z rodziną do Meksyku. Ku uciesze swoich fanów na bieżąco uchyla rąbka tajemnicy, pokazując, jak spędza wolny czas. Prezenterka opublikowała właśnie swoje zdjęcie w bikini, pokazując, jak wygląda jej ciało po niedawnym porodzie. Niektórym fanom to jednak nie spodobało się. Inni zaś od razu stanęli w obronie gwiazdy.

Małgorzata Rozenek-Majdan w skąpym bikini chwali się świetną sylwetką po ciąży. Niektórzy fani ostro skrytykowali gwiazdę

Ma³gorzata Rozenek-Majdan niewiele ponad pół roku temu (dokładnie na początku czerwca 2020 roku) urodziła swoje kolejne dziecko, syna Henryka – owoc mi³o¶ci jej i męża Radosława Majdana. Od tego czasu gwiazda na bieżąco na swoich profilach w mediach społecznościowych zdawała relację z tego, jak wygląda u niej macierzyństwo. Od samego początku pokazywała również, jak walczy o powrót do figury i formy sprzed ciąży. 

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała właśnie kolejne już zdjęcie z wakacji w Meksyku. Na fotografii widzimy gwiazdę ubraną jedynie w skąpe bikini. Wielu fanom nie za bardzo przypadło do gustu najnowsze zdjęcie prezenterki. Oto niektóre z ich negatywnych komentarzy:

Żenada, pokazywać poślady!!!

Dosłownie: zdjęcie od d*** strony.

Pozostali internauci od razu wzięli w obronę Małgorzatę Rozenek-Majdan:

Zaraz się zacznie: z dzieckiem w takim stroju? Jaka matka wrzuca takie zdjęcia itp.? Piękne zdjęcie pani Małgosiu.

Patrzcie i podziwiajcie, bo nie jedna by chciała taką d*** w jej wieku.Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles