urządzenie kosmetyczne

Oszpeciła swoją klientkę. Kosmetolog z Poznania usłyszała zarzuty. Agnieszka N. nie przyznaje się do winy


Kosmetolog z Poznania w końcu została namierzona przez prokuraturę i usłyszała zarzuty. Kobieta odpowie za narażenie swojej klientki na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia oraz spowodowania u niej obrażeń ciała powyżej 7 dni. Agnieszka N. wykonała zabieg wyszczuplenia twarzy oraz powiększenia ust u pani Laury, która zmagała się z poważnymi powikłaniami po nieprawidłowo wykonanych zabiegach.

Pod koniec listopada 2020 roku poznańska prokuratura zawiesiła śledztwo w sprawie kosmetolog Agnieszki N., z uwagi na niemożność ujęcia kobiety. Teraz zostało ono wznowione. Udało się namierzyć kosmetolog z Poznania i postawić jej zarzuty.

Kosmetolog z Poznania Agnieszka N. z zarzutami

– Agnieszka N. usłyszała zarzuty narażenia człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu oraz naruszenie czynności narządu ciała powyżej 7 dni. Nie przyznała się do winy. Odmówiła składania wyjaśnień. Stwierdziła, że zrobi to w późniejszym terminie, w obecności swojego adwokata

– wyjaśnia prokurator Łukasz Wawrzyniak z Prokuratury Okręgowej w Poznaniu.

Jak dbać o cerę? Rutyna, która doda skórze blasku

Tak wyglądały usta i twarz pani Laury po zabiegu powiększenia ust i wyszczuplenia twarzy u kosmetyczki z Poznania:

Zobacz galerię(5 zdjęć)

Ponadto wobec kosmetolog zastosowano dozór policyjny, nałożono na nią również nakaz powstrzymania się od wykonywania działalności kosmetycznej i kosmetologicznej.

Kosmetolog z Poznania Agnieszka N. źle wykonała zabieg

Zarzuty, jakie usłyszała kosmetolog, dotyczą sprawy jej klientki – pani Laury, która we wrześniu 2018 roku zdecydowała się na wizytę w salonie Agnieszki N. Kobieta poddała się zabiegowi wyszczuplenia owalu twarzy oraz powiększenia ust. Kosmetolog wszczepiła pod skórę klientki samorozpuszczalne „haki” i nici PDO.

Jedni boją się pająków, inni gwałtownych burz lub węży. A jakie są typowe fobie dla kobiet?


Zobacz galerię
(9 zdjęć)

Najdziwniejsze fobie, czyli czego boją się kobiety? Te obses…


Zobacz galerię
(9 zdjęć)

Rytifobia

Po zabiegu pani Laura odczuwała ból, doszła do tego opuchlizna oraz wysoka temperatura. Kobiecie z pomocą przyszedł chirurg plastyczny dr Waldemar Jankowiak. Lekarz nie miał wątpliwości, że w najgorszym przypadku kobieta mogła nawet stracić życie z powodu komplikacji po zabiegu. Z kolei kosmetolog w rozmowie z nami zapewniała, że zabieg wykonała prawidłowo.

Pani Laura postanowiła zgłosić sprawę do prokuratury. Kosmetolog Agnieszce N. grozi kara nawet 3 lat więzienia.

Zobacz galerię(5 zdjęć)

Kosmetolog Agnieszka N. skazana za uszkodzenie ciała innej klientki

Kosmetolog z Poznania w 2020 roku usłyszała wyrok w podobnej sprawie. Została skazana za nieumyślne uszkodzenie ciała podczas wykonania zabiegu powiększenia ust u innej klientki. Sąd wymierzył jej kare grzywny w wysokości 3500 zł.

Długie, gęste i zdrowe włosy potrafią być prawdziwą ozdobą. Warto o nie dbać, bo dzięki odpowiedniej pielęgnacji będą grube, niezniszczone i szybciej rosnąć!


Zobacz galerię
(8 zdjęć)

Chcesz mieć długie włosy? Oto 7 domowych sposobów, by włosy …


Zobacz galerię
(8 zdjęć)

Wykonuj masaż skóry głowy

WideoSource link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles