urządzenie kosmetyczne

Paulina Sykut-Jeżyna jeszcze nigdy tyle nie pokazała. Co za ciało! Fani: “Figura sportsmenki!”


Paulina Sykut-Jeżyna wprawiła internautów w osłupienie. Okazuje się, że znana dziennikarka, która słynie z perfekcyjnego wyczucie stylu i pięknej, naturalnej urody, może pochwalić się również nieskazitelną figurą, a pod zwiewnymi sukienkami cały cały czas ukrywała… sześciopak! Gwiazda właśnie opublikowała w swoich mediach społecznościowych zdjęcia i jeszcze nigdy nie pokazała tak dużo. Fani nie mogą wyjść z podziwu, bo choć ta zaledwie dwa miesiące temu obchodziła swoje 40. urodziny, ma ciało nastolatki. I mimo, że, nawet ubrana, Paulina Sykut-Jeżyna zachwyca figurą, musimy przyznać, że takiego widoku po zrzuceniu z siebie garderoby się nie spodziewaliśmy… 

Zobacz także: Miłość ponad wszystko! Oto najpiękniejsze i najdłuższe związki polskich gwiazd! O takich uczuciach się śni…

Paulina Sykut-Jeżyna pokazała wysportowane ciało

Domyślamy się, że nawet Paulina Sykut-Jeżyna nie sądziła, że tymi ujęciami wywoła aż takie poruszenie. Gwiazda opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na których ubrana jedynie w sportowy stanik i obcisłe, bardzo krótkie spodenki ćwiczy na piłce, a jej media społecznościowe zapłonęły – i to dosłownie, bo emotikonek przedstawiających ogień, które fani postanowili zostawić w komentarzach, nie dalibyśmy rady zliczyć. Okazuje się, że pod pięknymi stylizacjami gwiazda skrywała figurę sportsmenki! Delikatny kaloryfer, smukłe, wyrzeźbione nogi i umięśnione ramiona. Jak widać Paulina Sykut-Jeżyna nie próżnuje podczas ćwiczeń fizycznych i najwyraźniej znalazła kolejny sposób na zachowanie młodości. Komentarze fanów mówią same za siebie:

– Aleeeee figura😮😮😮, fiu fiu😍. Pod mega wrażeniem🔥

– Super figurka

– Jak dziewczynka 👏❤️😍

– Wysportowana piękność!

– Figura sportsmenki! 😍🔥

– Paulina FitnesSykut Jeżyna piękna forma Paulinko

– Wyglądasz jak nastolatka 😍❤️

– 10 punktów taka ładna wysportowana sylwetka

– Jaka chudzina! 😮

Obserwatorzy zwrócili również uwagę na to, że im Paulina Sykut-Jeżyna jest starsza, tym jest piękniejsza i zgrabniejsza. Jak ona to robi? Internauci już kiedyś próbowali zarzucić dziennikarce korzystanie z pomocy chirurga plastycznego i dobrodziejstw medycyny estetycznej, jednak zazdrośnicy muszą mocno zacisnąć zęby, bo w przypadku gwiazdy, to sama natura. Co sądzicie o figurze Pauliny Sykut-Jeżyny? Podejrzewamy, że takiej formy nie powstydziłaby się sama Anna Lewandowska. 


Paulina Sykut-Jeżyna od lat wzbudza podziw wśród widzów i internautów. Teraz jednak przeszła samą siebie! Nikt nie podejrzewał, że piękna dziennikarka może pochwalić się aż taką formą.

 

Paulina Sykut-Jeżyna
Instagram

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles