urządzenie kosmetyczne

Gorące zdjęcia nowej Miss Polonia, Natalii Gryglewskiej! W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliście!


Tydzień temu, w Dzień Kobiet, poznaliśmy 42. w historii zwyciężczynię prestiżowego konkursu Miss Polonia, a koronę i tytuł otrzymała  22 letnia Natalia Gryglewska z Częstochowy. Teraz nowa królowa piękności pokazała się w zupełnie innym wydaniu i zachwyciła swoich fanów. Najpiękniejsza Polka przeszła ogromną metamorfozę pod okiem słynnej makijażystki gwiazdy – Magdy Pieczonki, a efektami przemiany pochwaliła się na Instagramie. Internauci w szczególności nie mogą oderwać wzroku od jej koloru oczu. Musimy przyznać, że Natalia wygląda naprawdę hipnotyzująco. 

Miss Polonia pokazała się w zupełnie innym wydaniu. Kim jest Natalia Gryglewska? 

Natalia Gryglewska, nowa Miss Polonia, studiuje dietetykę kliniczną na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i jak sama przyznała, udział w prestiżowym konkursie był dla niej pewnego rodzaju sprawdzianem, a przede wszystkim nowym wyzwaniem. Co więcej Natalia doskonale wie, w jaki sposób chce wykorzystać swój tytuł i popularność. Jej zdaniem Miss powinna reprezentować ważne wartości, być inteligentna, otwarta i mieć dystans do samej siebie, a korona ma pomóc jej we wspieraniu innych kobiet.

Jako Miss Polonia 2020 chciałabym wspierać kobiety w budowaniu ich samoakceptacji oraz prowadzić warsztaty dietetyki dla dzieci i młodzieży 

Natalia Gryglewska natychmiast zdobyła uznanie internautów i spore grono fanów. W jej mediach społecznościowych obserwuje ją już ponad 167 tysięcy osób, które nie kryją swojego zachwytu nad ostatnią odsłoną pięknej modelki. 22 latka pokazała się w wydaniu, w jakim jeszcze jej nie widzieliśmy, a wszystko za sprawą czarodziejskiego pędzla Magdaleny Pieczonki, która była jedną z jurorek gali Miss Polonia. Kiedy Natalia Gryglewska pojawiła się na jej fotelu, przeszła ogromną metamorfozę. Słynna makijażystka gwiazd zadbała o to, by podkreślić jedną z najbardziej charakterystycznych, wyjątkowych cech najpiękniejszej Polki – dwukolorowe oczy. Choć nie wszyscy mogą o tym wiedzieć, Natalia należy do zaledwie 1% osób na świecie “cierpiących” na heterochromię.

Gdy byłam jeszcze w szkole podstawowej miałem niebieskie oczy. Później nagle, nawet sama nie wiem kiedy, się to zmieniło. Aktualnie jedno oko zostało niebieskie, a drugie jest brązowo-zielone. – mówi Miss Polonia.

Nie mamy wątpliwości, że dwubarwne tęczówki Natalii Gryglewskiej, sprawiają, że jej uroda jest jeszcze bardziej oryginalna. A jak wam podoba się Miss Polonia na zdjęciach z najnowszej sesji?

Zobacz także: Milena Sadowska reprezentuje Polskę na wyborach Miss Grand International! Zobacz, jakie suknie wybrała!

Ostatnia sesja Natalii Gryglewskiej zachwyciła internautów. Miss Polonia pod okiem makijażystki Magdy Pieczonki przeszła prawdziwą metamorfozę.

 

Natalia Gryglewska
Mat. prasowe

Makijaż idealnie podkreślił wyjątkową urodę najpiękniejszej Polki. Od jej oczu trudno oderwać wzrok. 

Natalia Gryglewska
Mat. prasowe

Holywoodzkie fale i makijaż w stylu glamour nigdy nie wyjdą z mody. Co sądzicie o Miss w takim wydaniu?

Natalia Gryglewska
Mat. prasowe

 

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles