urządzenie kosmetyczne

Powiększyła usta w domu. Efekt jest przerażający (WIDEO)


Zobacz film: “Powiększyła usta w domu. Efekt jest przerażający”

Elizaveta Tkachenko marzyła o pięknych, pełnych ustach. Zdecydowała, że powiększy je domowym sposobem. Poprosiła koleżankę, księgową, która na własną rękę wykonywała tego typu zabiegi w domu. Elizaveta dostała zastrzyk i czekała na efekty.

Te okazały się jednak dalekie od zamierzonych. Kilka minut po zastrzyku usta kobiety urosły do nienaturalnych rozmiarów. Wargi o mało nie pękły, pojawiła się opuchlizna, silne zaczerwienienie i siniaki. Dziewczyna trafiła do szpitala, gdzie lekarze złagodzili dolegliwości.

30-letnia Rosjanka przyznaje, że została oszpecona. Cierpi tez na silne, nawracające bóle głowy. “Moje zdrowie zostało zrujnowane. Do końca życia będę zmagać się ze skutkami nieudanego zabiegu” – mówi Elizaveta. Lekarze nie wiedzą czy uda się przywrócić dziewczynie pełnię zdrowia.

Konsekwencje zabiegu mogą więc okazać się długotrwałe. Dlatego 30-latka zdecydowała się zgłosić sprawę na policję. Trwa dochodzenie. Chęć poprawy wyglądu nigdy nie powinna być silniejsza niż rozsądek. Wszelkie zabiegi powinny być wykonywane przez profesjonalistów w gabinetach kosmetycznych, którzy posiadają certyfikaty potwierdzające ich umiejętności.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles