urządzenie kosmetyczne

Spanikowana “Królowa życia” straciła CZUCIE W WARGACH. “Nie rusza mi się twarz! Nie mogę mówić!”


Program Królowe Życia już od kilku lat dostarcza widzom TTV odpowiedniej dawki dramatów prosto z życia jego barwnych i bogatych bohaterów. Chociaż największą popularnością wciąż cieszy się Dagmara Kaźmierska, inni uczestnicy reality show również niestrudzenie walczą o zainteresowanie i czas antenowy.

Wśród bohaterów show od czwartego sezonu znajdują się również Iza Macudzińska i Patryk Borowiak, którzy wspólnie wychowują córkę Elizę. W lipcu para stanęła na ślubnym kobiercu.

bDMLqmaL

Iza zawodowo zajmuje się prowadzeniem butiku w Poznaniu. Bizneswoman stara się więc pogodzić życie prywatne z podbojem świata mody. Macudzińska przykłada dużą wagę do swojego wyglądu zewnętrznego. Nie da się ukryć, że jest ona również fanką dobrodziejstw medycyny estetycznej.

Okazuje się, że w najnowszym sezonie “królowa życia” stanie się bohaterką prawdziwego dramatu. Na Instagramie Izy pojawiło się krótkie nagranie, w którym możemy zobaczyć przedsmak całej sytuacji. W opublikowanym na jej profilu poście bohaterka programu postanowiła zdradzić nieco więcej szczegółów.

Największy koszmar, jaki przeszłam. Nie da się tego opisać słowami. Porażenie nerwu i to przed ślubem. Już dziś o 22:00 na TTV Królowe Życia.

bDMLqmaR

Okazuje się, że tuż przed lipcową ceremonią zaślubin, gwiazda reality show doznała porażenia nerwu twarzy. Na opublikowanym filmiku możemy zobaczyć, jak zapłakana Iza z wyraźnie spuchniętymi wargami żali się mężowi, że częściowo straciła w nich czucie.

Nie rusza mi się twarz. Nie mogę mówić – mówiła przez łzy wyraźnie spanikowana Iza.

Jak na razie nie wiadomo, co właściwie spowodowało dramatyczną sytuację. Wszystko ma wyjaśnić się w dzisiejszym odcinku Królowych Życia.

Zobaczcie dramat bohaterki program. Jak myślicie, co było przyczyną paraliżu jej dorodnych ust?

bDMLqmaS
bDMLqmaT
bDMLqmaU
bDMLqmbmSource link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles