urządzenie kosmetyczne

Jennifer Lopez opublikowa³a zdjêcie z pla¿y. Wszyscy patrz± tylko na jej nogi. Widaæ, ¿e piosenkarka du¿o trenuje!


Jennifer Lopez zdecydowanie jest jedną z tych gwiazd, dla której czas się zatrzymał. 51-latka może się pochwalić piękną, błyszczącą cerą, rewelacyjnymi w³osami oraz świetną sylwetką. Gwiazda nigdy jednak nie ukrywała, że jej kobieca, wysportowana i lekko umięśniona figura to efekt regularnych oraz intensywnych treningów. Piosenkarka ciężko pracuje na swoją sylwetkę i chętnie się nią chwali. Nie inaczej było i tym razem. 

Jennifer Lopez na plaży w kostiumie kąpielowym. Gwiazda chwali się rewelacyjną sylwetką

Jennifer Lopez ma 51 lat, ale formy i sylwetki mogłaby jej pozazdrościć niejedna dużo młodsza kobieta. Jedna z najbardziej popularnych na całym świecie aktorek i piosenkarek nie ukrywa, że jej obłędna figura to efekt regularnych i ciężkich treningów. Gwiazda już nieraz publikowała na swoich profilach w mediach społecznościowych nagrania czy zdjęciach ze swoich wyczerpujących ćwiczeń.

Na Instagramie gwiazdy możemy podejrzeć, jak obecnie prezentuje się jej forma. Jennifer Lopez od jakiegoś czasu odpoczywa bowiem na wakacjach nad wodą, a relację ze swojego rajskiego wypoczynku na bieżąco zdaje na Instagramie.

Jennifer Lopez opublikowała ostatnio zdjęcie, na którym ubrana jest jedynie w zielony, mocno wycięty kostium kąpielowy. Uwagę zwraca rewelacyjna figura piosenkarki, a w szczególności jej nogi. Od razu widać, że gwiazda wylewa na treningach siódme poty.

Jennifer Lopez na odważnym zdjęciu. Fani zachwyceni figurą gwiazdy

Zdjęcie Jennifer Lopez, na którym ta zaprezentowała się w skąpym kostiumie kąpielowym, bardzo szybko zdobyło ogromną liczbę lajków. Zachwyceni fani zasypali piosenkarkę komplementami:

Ale ciało.

Wow, zawsze wyglądasz oszałamiająco.

Królowa.

Brak mi słów na to, jak perfekcyjnie wyglądasz.Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles