urządzenie kosmetyczne

Takiej Roxie Węgiel jeszcze nie widzieliśmy. Postawiła na mocny makijaż. Fani: “Ideał”


Choć ma zaledwie 16 lat, Roxie Węgiel nikomu nie trzeba przedstawiać. Kiedy zaledwie trzy lata temu wzięła udział w “The Voice Kids” Polacy ją pokochali, a już za chwilę młoda piosenkarka powaliła na kolana całą Europę, dając popisowy, zwycięski występ na Eurowizji Junior. Dziś nastoletnia gwiazda ma potężne grono fanów i sporo muzycznych sukcesów –  w tym wiele prestiżowych nominacji i nagród, a w mediach społecznościowych obserwuje ją ponad milion internautów, których właśnie wprawiła w prawdziwe osłupienie. Roxie Węgiel podzieliła się z fanami fotografią, na której widok odbiera mowę. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy i musimy przyznać, że wygląda naprawdę dojrzale, a obserwatorzy zgodnie stwierdzili, że jest idealna! Czyżby Roxie Węgiel postanowiła nieco zmienić swój wizerunek? 

Zobacz także: Roxie Węgiel wygląda jak bliźniaczka własnej mamy! Mama nastoletniej gwiazdy zachwyca! 

Roxie Węgiel w bardzo kobiecym wydaniu. Fani oszaleli!

Ostatnie stylizacje Roxie Węgiel ciągle przypominają nam, że nie jest już ona małą, nastoletnią dziewczynką, którą poznaliśmy w telewizyjnym talent show, a prawdziwą gwiazdą, która wyrosła na młodą, piękną kobietę. 16-letnia piosenkarka opublikowała w swoich mediach społecznościowych zdjęcie, na którego widok fani dosłownie oszaleli. Nieco rockowa fryzura, mocny, hollywoodzki makijaż i podkreślone oko  sprawiły, że idolka nastolatek jest nie do poznania! W takim wydaniu Roxie Węgiel nie widział jeszcze nikt z nas, a jej obserwatorzy nie mogli powstrzymać się od komentarzy. Wszystko wskazuje na to, że jesteśmy świadkami narodzin nowej królowej polskiej estrady. 

– Oddaj troszkę tej Twojej niesamowitej urody ❤️❤️😍😍

– Piękna 

– Anioł nie człowiek Jeju ale ty idealna🥺🙌🏻 

– Śliczna 

– Queeen

– Jejku ideał🤍✌🏻

– IDEAAAAAŁ

– Jezu ale Idealna ❤️🔥

Podobnym komentarzom nie było końca. Co myślicie o nowej odsłonie nastoletniej gwiazdy? My jesteśmy zachwyceni!

Roxie Węgiel w mocnym makijażu
Instagram

Co myślicie o Roxie Węgiel w takim wydaniu? Trzeba przyznać, że ten widok robi wrażenie. 16-letnia gwiazda do tej pory zdecydowanie wybierała bardziej casualowe, dziewczęce stylizacje. 

Roxie Węgiel w dresie
Instagram

 

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles