urządzenie kosmetyczne

Wirtualna Polska – Wszystko co ważne


Gwyneth Paltrow słynie z niekonwencjonalnego (szczególnie jak na hollywoodzką aktorkę) stylu życia. Jest orędowniczką naturalności do tego stopnia, że czasem bywa to wyśmiewane – np. przez internautów czy amerykańskich komików. W tym kontekście jej najnowsza wypowiedź jest bardzo zaskakująca.

Na swoim instagramowym profilu Paltrow zebrała imponującą liczbę 7,5 mln obserwatorów. Aktorka znana z takich hitów jak “Zakochany Szekspir”, “Iron Man” czy “Szkoła stewardes” od kilku lat promuje zdrowy tryb życia w zgodzie z naturą.

Pochwała naturalności

W sieci bez trudu znajdziemy zdjęcia, do których pozuje bez makijażu (zrobione np. w trakcie medytacji). Gwiazda sporo postów poświęca tematom samoakceptacji czy ciałopozytywności.

Dlatego dla niektórych zaskoczeniem mogą być odpowiedzi, których aktorka udzieliła w jednym z najnowszych wywiadów dla magazynu “Harper’s Bazaar”. Paltrow przyznała bowiem, że jej zdaniem poprawianie urody za pomocą skalpela lub zabiegów medycyny estetycznej wciąż jest stygmatyzowane, ona zaś uważa, że powinniśmy zrobić wszystko, by to zmienić.

Zobacz również: Elliot Page usunął obie piersi. Opublikował zdjęcia, na których jest nie do poznaniaSource link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles