urządzenie kosmetyczne

Trik z TikToka, ktry podbi serca internautek. Dziki niemu twoje rzsy bd wyglday zjawiskowo


Piękne długie rzsy zawsze sprawiają, że nasze spojrzenie wygląda uwodzicielsko. Niestety nie każda z nas może pochwalić się naturalnie gęstymi i długimi rzęsami. Odżywki, olejki, tusze z magicznymi szczoteczkami – chwytamy się wszystkiego, co może poprawić ich wygląd. Co zrobić, aby rzęsy wyglądały świetnie i nie kosztowało nas to dużo wysiłku? Jedna z użytkowniczek TikToka pokazała trik, który spełni marzenie o pięknych rzęsach. 

Zobacz wideo
Jak używać zalotki, aby uzyskać najlepszy efekt?

Dzięki temu trikowi z TikToka twoje rzęsy będą pięknie wydłużone i pogrubione 

Każda z nas pewnie słyszała o triku z pudrem. Pisaliśmy o tym w artykule: Zastosuj banalnie prosty trik z pudrem. Dzięki niemu rzęsy będą grubsze i dłuższe. Tym razem mamy dla was coś innego! Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych akcesoriów i kosmetykw. Wystarczy tylko twój ulubiony tusz do rzęs. 

Twój makijaż nie utrzymuje się przez cały dzień? Zapewne zapominasz o tym jednym, najważniejszym krokuTwój makijaż nie utrzymuje się przez cały dzień? Zapewne zapominasz o tym jednym, najważniejszym kroku

I choć każda z nas wie, że dobry tusz może zdziałać cuda, to jednak warto też popracować nad techniką tuszowania rzęs. Pewnie całe życie robisz to w ten sam sposób i myślisz, że to czynność, w której ciężko popełnić błąd. Mylisz się. Jedna z tiktokerek pokazała swój sposób na tuszowanie rzęs. Wystarczy niewielka zmiana nawyków i twoje rzęsy będą zachwycały. 

Nie ma znaczenia, jakiego rodzaju szczoteczkę ma twój tusz. Wystarczy, że tuszowanie rzęs zaczniesz od ustawienia szczoteczki pionowo i jej końcówką powoli rozprowadzisz tusz po wszystkich włoskach.

Trik z TikToka na tuszowanie rzęsTrik z TikToka na tuszowanie rzęs TikTok/_slaybytay_

Taki makijaż jest kiczowaty i dawno niemodny. Nie maluj się tak, jeśli nie chcesz postarzać się o 15 lat (zdjęcie ilustracyjne)Taki makijaż jest kiczowaty i dawno niemodny. Nie maluj się tak, jeśli nie chcesz postarzać się o 15 lat

Trik z TikToka na tuszowanie rzęsTrik z TikToka na tuszowanie rzęs TikTok/_slaybytay_

Potem – tak jak do tej pory to robiłaś – wyczesz rzęsy szczoteczką. Od razu powinnaś zauważyć, że twoje rzęsy będą mocniej pogrubione i wydłużone. 

Trik z TikToka na tuszowanie rzęsTrik z TikToka na tuszowanie rzęs TikTok/_slaybytay_

Chcesz obejrzeć ten filmik? Kliknij tutaj: Trik z TikToka na pięknie wytuszowane rzęsy

Kosmetyki do makijażu oczu w dobrych cenach znajdziesz tutaj! [SPRAWDŹ]Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles