urządzenie kosmetyczne

Laluna Unique prezentuje efekty pracy tureckich chirurgów. Nie przypomina samej siebie (ZDJĘCIA)


Laluna Unique to obok Dagmary Kaźmierskiej bez wątpienia najpopularniejsza z&nbsp”wychowanek” Królowych Życia. Aspirująca celebrytka dała się poznać widzom TTV głównie za sprawą zamiłowania do dobrodziejstw medycyny estetycznej -&nbspzwłaszcza w&nbspwykonaniu tureckich specjalistów.

Na początku grudnia Laluna wybrała się więc na wakacje do Turcji, gdzie odwiedziła prywatną klinikę chirurgii plastycznej. Wizyta w “drugim domu” celebrytki zakończyła się rzecz jasna serią zabiegów, których szczegółami na bieżąco dzieliła się z fanami. Podekscytowana metamorfozą Laluna nie czekała nawet na zagojenie się pooperacyjnych ran i niedługo po opuszczeniu stołu operacyjnego zamieściła na Insta Story fotografię opuchniętej twarzy.

bDNYDQEn

W piątek, gdy Laluna ochłonęła nieco po serii operacji, postanowiła zaś zaprezentować światu efekty pracy tureckich chirurgów. Na swoim instagramowym profilu opublikowała więc krótkie nagranie, na którym z&nbspdumą pokazała odmienione oblicze pod każdym kątem.

Poprawki Barbie trzy dni po operacji. Lisie oczy, nos Barbie, lifting ust i policzków – napisała pod wideo i przy okazji podziękowała odpowiedzialnym za zmiany specjalistom.

bDNYDQEt

Kilka dni temu Laluna ze szczegółami opisała instagramowym obserwatorom, na jakie poprawki zdecydowała się tym razem

Miałam robiony zabieg odsysania bardziej nóg, z&nbsptyłu ręce i&nbspplecy górne. Kocie oczy, lifting ust, lifting brwi, lifting policzków, czyli podciąganie. Nos, ale tylko czubek nosa mniejszy leciutko, zadarty do góry. Liposukcja mocna podbródka -&nbspwyliczała na Insta Story.

W czwartek celebrytka zapowiedziała również, że nie planuje dalszych ingerencji w&nbspswoją aparycję, gdyż obecnie czuje się “spełniona” -&nbspw&nbspnajbliższej przyszłości zamierza za to skupić się na sporcie.

Zobaczcie, jak prezentują się efekty serii operacji Laluny Unique. Imponujące?

bDNYDQEu
bDNYDQEv
bDNYDQEw
bDNYDQEOSource link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles