urządzenie kosmetyczne

Magdalena Kasiborska nie weźmie udziału w wyborach Miss Universe


Pochodząca z Zawady (gmina Zbrosławice) Magdalena Kasiborska w grudniu 2019 wygrała konkurs Miss Polski 2019 i zdobyła koronę. W tym roku miała walczyć o tytuł Miss Universe, ale musiała zrezygnować z udziału. 

Jak poinformowała na swoim oficjalnym profilu facebookowym Magdalena Kasiborska, jej kondycja zdrowotna stanęła pod znakiem zapytania i musi zastosować się do rad specjalistów. Dziękuje organizatorom konkursu Miss Polski i osobom, które brały udział w przygotowaniach jej występu. 

Pandemia pokrzyżowała wiele zawodowych planów Magdaleny Kasiborskiej, ale w ubiegłym roku Miss Polski była mocno zaangażowana w akcje charytatywne, których celem było wsparcie najbardziej potrzebujących. W grudniu była to MISSjaŚwięta, wcześniej MISSjaDzielmysięDobrem i akcja #wmascecidotwarzy. Brała też udział w finałach WOŚP. 

“Dwuznacznym stało się używanie słowa korona. Od tego roku nie będzie kojarzyć się ze zmaganiami o tytuł Miss Polski, ale walką o to, co jest dla nas wszystkich najcenniejsze – o zdrowie” – pisała pod koniec roku. 

Magdalena Kasiborska zdobyła tytuł Miss Polski w wieku 19 lat. Pochodzi z Zawady, uczyła się w liceum w Kamieńcu. Studiuje kosmetologię. Jej pasją jest sport, muzyka i taniec – przez 8 lat zajmowała się tańcem towarzyskim.  W 2015 roku wygrała wybory Miss Śląska Nastolatek. Gala odbywała się w Kompleksie Zamkowym w Tarnowskich Górach. Jej droga do finału Miss Polski rozpoczęła się od wygrania wiosną 2019 roku konkursu regionalnego. W tym przypadku były to wybory Miss Beskidów. Wywalczyła główny tytuł, co umożliwiło jej udział w dalszych eliminacjach. Jak się okazało – ze szczęśliwym finałem. 

[ZT]30390[/ZT]

 Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles