urządzenie kosmetyczne

Oh! Beauty. W Morawicy otwarto nowy gabinet kosmetologii. Zobacz z jakich zabiegów można skorzystać [ZDJĘCIA]


Oczyszczanie wodorowe, oxybrazja, mikrodermabrazja, mezoterapia bezigłowa, fale radiowe oraz inne przeróżne zabiegi na twarz i ciało oferują doświadczeni kosmetolodzy z salonu Oh! Beauty, który właśnie otwarto w Morawicy. Zobacz, dlaczego warto wybrać się w nowe miejsce.

Anna Sęk – właścicielka salonu Oh! Beauty w Morawicy wyjaśnia, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. – Specjalizujemy się w zabiegach na twarz: oczyszczanie wodorowe, oxybrazja, mikrodermabrazja, mezoterapia bezigłowa, fale radiowe, zabiegi na bazie kwasów medycznych. Wykonujemy zabiegi z dziedziny kosmetologii estetycznej: mezoterapia igłowa, osocze bogatopłytkowe, powiększanie i modelowanie ust, wypełnianie zmarszczek, lipoliza iniekcyjna – wyjaśnia pani Ania.

W ofercie salonu znajdują się również zabiegi pielęgnacyjne takie jak: manicure, pedicure, manicure i pedicure hybrydowy, japoński, zabiegi parafinowe na dłonie i stopy, makijaże okolicznościowe, architektura brwi, depilacja. Osoby pragnące odpocząć znajdą tutaj bogatą ofertę masaży relaksacyjnych jak również leczniczych.

Właścicielka salonu przyznaje, że zanim zdecydowała się na otwarcie własnego biznesu długo się do tego przygotowywała i zdobywała doświadczenie w najlepszych gabinetach kosmetycznych.

– Pracowałam przez kilka lat jako kosmetolog i manager w pięciogwiazdkowym hotelu. Poznałam mnóstwo marek kosmetycznych i do swojego gabinetu wprowadziłam tylko te, które dają najlepsze efekty – uśmiecha się pani Ania. Dodaje, że jej zdaniem wiedzę i umiejętności trzeba nie tylko pielęgnować ale i rozwijać, dlatego od lat uczestniczy w różnorakich kursach i szkoleniach. – Współpracuję wyłącznie z najlepszymi specjalistami w dziedzinie kosmetologii i fizjoterapii. Swoją pracę wykonuję z ogromną pasja i miłością do kosmetologii. Każdy zabieg dobierany jest indywidualnie podczas konsultacji i dokładnej analizy skóry – wyjaśnia zapraszając do swojego salonu.

Szczegółowe informacje dotyczące salonu i oferowanych w nim usług znajdą Państwo na jego facebooku lub pod numerem telefonu 722 038 777.

Wideo



Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles