urządzenie kosmetyczne

Tomasz Kammel korzysta z medycyny estetycznej! Jest zdjęcie z zabiegu!


Tomasz Kammel jest dojrzałym mężczyzną, który zbliża się do 50-tki i wie, że o wygląd trzeba zadbać. Nie czeka na to, aż zmarszczki pojawią się na jego twarzy i nie ukrywa, że korzysta z zabiegów upiększających. Dziennikarz podzielił się nawet zdjęciem z jednego z zabiegów!

Tomasz Kammel jest uznawany za jednego z przystojniejszych polskich prezenterów. Chociaż w lipcu skończył 49 lat, to wciąż zachwyca młodzieńczym wyglądem i ma spore grono fanek swojej urody. 

Doskonale jednak wie, że taki wygląd nie bierze się znikąd i dba o siebie – zdrowo się odżywia i trenuje. 

Okazuje się, że prezenter nie stroni także od zabiegów upiększających na twarz! Z ostatniego takiego zabiegu pokazał nawet zdjęcia, czym mocno zaskoczył fanów. 

“Oto pani Agata, która jest moim chirurgiem plastycznym. Nie używa skalpela, botoksu, ani hialu-coś tam. Jej najpotężniejszym narzędziem są dłonie, a specjalnością m.in. masaż KOBIDO. Dla zainteresowanych: azjatycka technika masażu i rewitalizacji (w tym liftingu) twarzy. Polega na wykonywaniu sekwencji określonych ruchów w określonej kolejności i tempie. Tempo momentami jest bardzo wysokie. 

Chodzi o pobudzenie zarówno cyrkulacji krwi, jaki i uelastycznienia (!) mięśni głębokich. Twarz jest pełna mięśni, którym też się coś od życia należy, szczególnie gdy na to życie zarabiasz mówieniem” – wyjaśnił pod zdjęciami Tomasz.

Na fotografiach widać, jak specjalistka wykonuje masaż twarzy gwiazdora. Czyżby to właśnie temu zawdzięczał taki wygląd? Fani nie mają co do tego żadnych wątpliwości! 

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles