urządzenie kosmetyczne

Urszula Dudziak pokazała się bez makijażu. Wokalistka opublikowała nagranie na Instargramie


Urszula Dudziak: młoda kobieta z długim stażem

W ponad czterominutowym filmie, który makijażystka Olga Nejbauer umieściła w sieci widać cały proces tworzenia makijażu, począwszy od wstępnej pielęgnacji, aż po zachwycający efekt końcowy, uchwycony zresztą na sesji zdjęciowej, którą jakiś czas temu Urszula Dudziak opublikowała na swoim Instagramie. Oczywiście w klipie nie brakuje humorystycznych komentarzy gwiazdy, która, trzeba przyznać, zaraża pozytywnym nastawieniem. 

Klip może stać się świetną wskazówek dla kobiet, które zastanawiają się, jak podkreślić naturalne piękno cery dojrzałej. Gwiazda chętnie opowiada o tym, co aktualnie się dzieje, tłumaczy kolejne kroki tak, aby panie, które na co dzień nie mają styczności z profesjonalnym makijażem mogły odtworzyć poszczególne kroki.

Martyna Wojciechowska w makijażu wykonanym przez córkę. "Każdy dzień jest dobry, żeby coś zrobić inaczej niż zwykle"
Ewa Kasprzyk i jej narzeczony dementują plotki: "Nigdy nie pracowałem w Turcji". Wiemy, gdzie para chce się pobrać

“Mam urodę, która ma potencjał”

Gwiazda wielokrotnie udowodniła, że nie ma kompleksów ani na punkcie swojego wieku, ani na punkcie urody. –  Ja nie narzekam, nie mówię, że coś tam ze mną jest nie tak. Uroda moja jest okej, ale w naturalny sposób nie mam podkreślonych atutów moich fantastycznych, jak moje piękne oczy czy moje piękne usta – tłumaczy w klipie Dudziak.

Zobacz wideo: YouTuberka Natalia Szymaniec opowiedziała o swoich rozstępach. “Do niedawna zakrywałam je makijażem”

Zobacz także: 

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles