urządzenie kosmetyczne

Dorota Naruszewicz bez makijażu. Co za zmarszczki! Jak wygląda?


Dorota Naruszewicz bez makijażu

Powrót Doroty Naruszewicz na stołeczne salony wywołał spore poruszenie w plotkarskich mediach. Aktorka po odejściu z serialu Klan w 2011 roku zaszyła się w domu, a na czerwonych dywanach bywała od wielkiego dzwonu. Nic dziwnego, że na pokazie Thecadess wzbudziła wielkie poruszenie i zachwyt wśród obecnych gości, a wszystko to dzięki swojej słowiańskiej urodzie.

Patrząc na najnowsze zdjęcia słynnej serialowej Beaty Boreckiej można odnieść wrażenie, że czas dla niej stanął w miejscu. Pojawiły się nawet głosy, że 47-letnia gwiazda sama zatrzymała proces starzenia się zamykając za sobą drzwi w gabinecie medycyny estetycznej. Jak Dorota zareagowała na te rewelacje?

Aktorka na Instagramie opublikowała zdjęcie bez makijażu, na którym usta ułożyła w dzióbek i zmarszczyła czoło prezentując światu swoje głębokie zmarszczki. W ten sposób udowodniła, że swojego wyglądu nie zawdzięcza zastrzykom z kwasu hialuronowego, a matce naturze:

Popularny piesek napisał: „….poświęcała się życiu rodzinnemu i zgłębianiu pasji do medycyny estetycznej„. Śpieszę pokazać efekty tej pasji:)

Takie podejście do tematu, a także dystans do siebie, spodobały się internautom, którzy pod adresem Doroty nie szczędzili komplementów:

  • Tak czy siak – jest Pani piękną kobietą, a w wolnym czasie może zgłębiać co tylko chce i nikomu nic do tego:)

  • Największą odwagą jest, przyznać się przed sobą kim się jest naprawdę i zrozumieć to

  • Hahaha, Doris, nie rób min bo Ci się botox źle rozprowadzi i już tak zostanie na zawsze

Naruszewicz w Klanie pojawiała się reglanie od 1997 do 2011 roku. Jej odejście było niemałym szokiem nie tylko dla produkcji, ale także wiernych fanów:

Dzięki wiernym widzom tego serialu spędziłam na planie „Klanu” prawie 14 lat. Za co im z całego serca dziękuję. Mam nadzieję, że realizując swoje kolejne plany zawodowe, nie zawiodę ich także – powiedziała Dorota po odejściu z serialu.

Aktorka była związana także m.in. z warszawskimi teatrami: Montownia i Stara Prochownia, jej talent oklaskiwała również publiczność w Stanach Zjednoczonych. Ostatni raz na ekranie mogliśmy oglądać ją w 2014 roku jako jedną z bohaterek serialu Ojciec Mateusz.

Nikt o tym nie wiedział. Dorota Naruszewicz miała być gwiazdą Hollywood! Zrobiła w USA coś niezwykłego

Dorota Naruszewicz wraca do show-biznesu! Czy zobaczymy ją w „Klanie”? [WIDEO]

Słynna Beata z „Klanu” wróciła na salony po długiej przerwie! Co ona zrobiła, że wciąż tak dobrze wygląda?

Zuza Maciejewska

Dla show-biznesu rzuciłam politykę i zamiast oglądać wiadomości, z wypiekami na twarzy śledzę życie gwiazd. Dzień rozpoczynam od przeglądania Instagrama – kiedy odpowiednio się wkręcę, mogę scrollować go godzinami, szukając nowych ciekawostek. Na bieżąco śledzę wszystkie programy rozrywkowe, a nazwiska uczestników, wymieniam nawet przez sen.Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles