urządzenie kosmetyczne

Ryanair skraca czas darmowej odprawy online. Nie wykupiłeś miejsca, musisz się pospieszyćRyanair to nie jedyna linia, która szuka kolejnych źródeł zarobku w związku z kryzysem wywołanym pandemią koronawirusa./zdjęcie ilustracyjne
monticellllo – stock.adobe.com/standardowa/Tylko do użytku redakcyjnego

Irlandzki przewoźnik niskobudżetowy poinformował, że od 28 stycznia skróceniu ulegnie czas na dokonanie odprawy online dla tych pasażerów, którzy nie wykupili miejsca w samolocie.

Dla rezerwacji dokonanych od 28 stycznia czas na dokonanie darmowej odprawy online wynosi nie 48 godzin, a 24 godziny przed wylotem, poinformował Ryanair. Dla rezerwacji dokonanych przed 28 stycznia nadal obowiązuje 48 godzin przed wylotem na odprawę online.


Czytaj też: Ryanair: mniej lotów między Polską a Norwegią w pierwszych miesiącach 2021

Zmiana przypuszczalnie podyktowana jest chęcią dodatkowego zarobku, bowiem, jak czytamy w dalszej części komunikatu: -Zarówno lot docelowy, jak i lot powrotny muszą odbywać się w opisanych wyżej ramach czasowych, aby można było skorzystać z bezpłatnego, automatycznie przydzielanego miejsca. Można wykupić miejsce, aby odprawić się poza powyższym przedziałem czasowym – informuje Ryanair. Linia dodaje też, że można wykupić taryfę Flexi Plus, która pozwala na odprawę na 60 dni przed każdym wylotem, umożliwia też wybór miejsca w samolocie, a w przypadku podróżowania z innymi osobami – pasażerowie mogą siedzieć obok siebie.

Przewoźnik poinformował o zmianie pod koniec stycznia.

Przewoźnik poinformował o zmianie pod koniec stycznia.
ryanair

Bezpłatna odprawa online obowiązuje do 2 godzin przed wylotem.

Tej opłaty nie będzie

Ryanair poinformował jednak również o zniesieniu opłaty za zmianę rezerwacji dokonanych do 31 marca 2021. Możliwe są dwie zmiany w ramach przesunięcia terminu lotu do 31 października 2021 r.

Mając na uwadze, że ograniczenia Covid zmieniają się regularnie, Ryanair zezwala teraz na maksymalnie dwie bezpłatne zmiany daty lotów tych rezerwacji aż do 31 października 2021 r. Klienci mogą teraz rezerwować loty na Święta Wielkanocne lub zasłużone wakacje 2021 r., mając pewność, że w przypadku zmiany planów będą mogli również zmienić swoją rezerwację w ramach opłaty 0 złotych do końca października 2021 r. ~Ryanair

Zarobić, na czym się da

Ryanair to nie jedyna linia, która szuka kolejnych źródeł zarobku w związku z kryzysem wywołanym pandemią koronawirusa. Ostatnio Wizz Air podniósł stawki za nadanie bagażu rejestrowanego.


Więcej: Wizz Air podnosi opłaty za bagaż. Podwyżka jednak nie w każdym przypadku

Reklama

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles