urządzenie kosmetyczne

Influencerka, która zasłynęła akcją sklejenia włosów, spodziewa…


Czterdziestoletnia Tessica Brown z Luizjany w lutym błyskawicznie zdobyła sławę w mediach społecznościowych. Popularność zapewnił jej niefortunny pomysł – otóż chciała usztywnić sobie włosy, ale zamiast lakieru użyła kleju do glazury. Internauci ruszyli jej wtedy na pomoc, wpłacając pieniądze na konto, które założyła. Od tamtego czasu na Instagramie przybyło jej blisko 800 tys. followersów. A na TikToku – ponad milion. Teraz Brown pochwaliła się, że jest po raz szósty w ciąży. I poprosiła o modlitwę.

Tessica Brown, która w Internecie znana jest jako „Gorilla glue” (od nazwy użytego kleju), ogłosiła, że pomoc przyniosła skutek – operacja oddzielenia kleju od czaszki powiodła się, a peruka świetnie przylega do głowy. To jednak nie koniec dobrych wieści. Influencerka ogłosiła także, że spodziewa się szóstego dziecka ze swoim obecnym narzeczonym. I podobnie jak w przypadku sklejonych włosów, także teraz prosi o modlitwy, by wszystko skończyło się szczęśliwie. Jak oświadczyła w magazynie „E!”, nie planowała tego dziecka, nie była w ciąży przed zabiegiem usuwania poklejonych włosów, więc uważa to zcud.

Inny magazyn „TMZ” opublikował zdjęcia czterech pozytywnych testów ciążowych, które wykonała Tessica, żeby ją uwiarygodnić. Serwis poinformował przy tym, że jej obecny narzeczony Dewitt Madison, ma czworo własnych dzieci. Oboje spotykali się z przerwami od lat i zaręczyli w czerwcu ubiegłego roku.

Przypomnijmy: użytkowniczka TikToka chciała, żeby włosy gładko i trwale przylegały do skóry głowy, więc w lutym tego roku sięgnęła po klej, który – według opisu producenta – świetnie nadaje się do mocowania płytek łazienkowych. Gdy włosy przylgnęły jej ściśle do czaszki, opublikowała wideo na TikToku z prośbą o pomoc. Z kolejki chętnych wybrała klinikę dr Michaela Obenga – MiKO Med Spa w Beverly Hills. Chirurg ten jest uznanym w USA ekspertem od medycyny plastycznej i rekonstrukcyjnej. Lekarz zadeklarował, że usunie jej problem z głowy za darmo. Z pomocą pospieszyła też pracująca z Beyoncé stylistka włosów Neal Farinah. Ogłosiła, że gratisowo zorganizuje jej perukę. Internautka ogłosiła w tej sytuacji, że przekaże pieniądze na cele społeczne, ale do tej pory nie przedstawiła dowodu wpłaty. (PAP Life)

pba/ gra/

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles