urządzenie kosmetyczne

Paulina Krupińska bez makijażu na Instagramie. Zdjęcia


Paulina Krupińska na Instagramie pokazała zdjęcie z domowego zacisza, na którym nie ma na sobie ani odrobiny makijażu. Jak wygląda? Fotografia obiegła social media.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka pobrali się w 2018 roku, o czym poinformowali dopiero po fakcie. Udostępnili w social mediach zdjęcia z uroczystości, które w mig podbiły serca fanów. Małżonkowie od kilku lat tworzą szczęśliwą rodzinę. Wspólnie wychowują dwoje dzieci: Antoninę i Jędrzeja.

Krupińska spełnia się nie tylko jako mama, ale także realizuje się zawodowo. W 2020 roku dołączyła do ekipy Dzień Dobry TVN i wraz z Damianem Michałowskim prowadzą nowe odcinki programu śniadaniowego. Duet zachwyca widzów swoim profesjonalizmem, czego dowodem są komentarze, które pojawiają się w social mediach. Nie brakuje w nich komplementów pod adresem prezenterów.

Podobno Paulina marzy o tym, by być gospodynią własnego programu. Chciałaby prowadzić show, w którym brałyby udział dzieci, o czym niedawno informował magazyn Rewia: 

Marzę o prowadzeniu programu z dziećmi, takiego talk-show – cytuje wypowiedź gwiazdy Rewia.

Paulina Krupińska bez makijażu. Jak wygląda?

Paulina nie tylko regularnie pojawia się na wizji, ale także prowadzi konto w mediach społecznościowych, gdzie co jakiś czas publikuje nowe posty. Pokazuje wybrane, zawodowe projekty, a także niektóre momenty ze swojej codzienności. Tak jak w sobotę, gdy pochwaliła się fotografią, na której nie ma ani odrobiny makijażu.

Paulina Krupińska na Instastory udostępniła zdjęcie, na którym pozuje ubrana w biały komplet składający się z bluzki i krótkich spodenek. Na nogach miała kolorystycznie dobrane spodnie. Chociaż w Dzień Dobry TVN pojawia się w perfekcyjnie wykonanym make-upie, tym razem postanowiła z niego zrezygnować. Na jej twarzy gościł szeroki uśmiech, włosy spięła w kitek. W podpisie życzyła internautom miłego dnia:

Dobrego dnia dla Was robaczki.

Chociaż różnica między tym, jak Krupińska prezentuje się na wizji, a jak na co dzień jest widoczna gołym okiem, trzeba przyznać, że Paulina za każdym razem wygląda zachwycająco.

Zuza Maciejewska

Dla show-biznesu rzuciłam politykę i zamiast oglądać wiadomości, z wypiekami na twarzy śledzę życie gwiazd. Dzień rozpoczynam od przeglądania Instagrama – kiedy odpowiednio się wkręcę, mogę scrollować go godzinami, szukając nowych ciekawostek. Na bieżąco śledzę wszystkie programy rozrywkowe, a nazwiska uczestników, wymieniam nawet przez sen.Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles